Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я не змогла перемогти судову систему: Сєдокова продовжує боротися за право бачитися з дочкою

Співачка не задоволена рішенням суду.

Популярна співачка Анна Сєдокова, яка здавалося б, змогла врегулювати конфлікт з колишнім чоловіком Максимом Чернявським щодо дочки Моніки, не задоволена перебігом подій та рішенням суду.

Здавалося, колишнє подружжя, нарешті, владнало конфлікт, але тепер Анна дала зрозуміти, що все ще не може бачити Моніку так часто, як їй хотілося б.

Про це артистка розповіла в Instagram-stories.

"Зараз Моніка відпочиває з бабусею в Мексиці. А потім буде вчитися в Америці. На жаль, я не змогла перемогти могутню судову систему і холодну війну. Скоро лечу до неї. І вірю, що колись всі, хто любить один одного, зможуть бути разом", - написала Сєдокова.

Після тривалих судових тяжб колишнє подружжя підписало мирову угоду. Повідомлялося, що Анна і Максим будуть опікунами дівчинки, але Седокова може бачитися з нею тільки на території США, оскільки Моніка є громадянкою цієї країни.

Нагадаємо, після розлучення з чоловіком Максимом Чернявським, Анні Сєдоковій було заборонено вивозити Моніку, яка живе з батьком у Лос-Анджелесі до Росії, де здебільшого працює співачка. Бачитися з дочкою вона могла тільки в Америці і в присутності представника соціальних служб, а також заборонили постити фото доньки у соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції