Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я не знала цю людину: Робін Райт вперше розповіла про роботу зі скандальним Кевіном Спейсі

Акторка повідомила, що навіть не припускала, на що здатен горезвісний Спейсі.

Голлівудська акторка Робін Райт, яка отримала головну роль у "Картковому будиночку" після скандального звільнення з проекту Кевіна Спейсі, вперше розповіла про поведінку актора на тлі зростання тверджень про сексуальні проступки проти нього.

В інтерв’ю шоу Today, Райт, яка нещодавно сповістила про завершення знімань фінального сезону "Карткового будиночку", запитали, чи було в неї хоч якесь передчуття про те, що Спейсі може бути звинувачений у сексуальних домаганнях, повідомляє ЕТ.

"Я та Кевін спілкувались тільки в перервах між дублями, та перед постановкою мізансцен, де ми могли посміятися. Насправді я абсолютно не знала цю людину. Все що мені було відомо – це те що він неймовірно талановитий", - відповіла Робін.

Зауважимо, Кевіна Спейсі звинуватили в спробі спокушання неповнолітніх, після чого на адресу актора  посипалися й інші звинувачення в сексуальних домаганнях. Серед обвинувачених були і учасники знімальної групи "Карткового будиночку", в якому Спейсі знімався протягом кількох років.

Нагадаємо, минулого тижня в поліцію знову звернулося троє чоловіків, які висунули звинувачення проти Кевіна. А також про чіпляння Спейсі нещодавно розповів відомий актор Гай Пірс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції