Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я ненавиджу бути вагітною: Кім Кардашян поділилася сокровенним на сторінках глянцю

Світська левиця прикрасила собою обкладинку журналу ELLE та дала відверте інтерв’ю.

Американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, яка нещодавно поділилася пешим селфі з крихітною донькою від сурогатної матері, стала героїнею квітневого номеру журналу ELLE та дала відверте інтерв’ю.

37-річна Кім розповіла про чоловіка Каньє Веста, трьох дітей - дочок Норт і Чикаго та сина Сейнта, сурогатне материнство, проблеми зі здоров'ям та свої звички.

З одкровень зірки стало відомо, що вона ненавидить безлад, тому у неї завжди лад у всьому.

"Моє життя і так нагадує хаос, тому вдома все повинно бути максимально просто. І чисто. Ніякого безладу. Також не терплю, коли телефон забитий. Щовечора я видаляю все непотрібне. Залишаю тільки те, що може стати в пригоді надалі. Я не переношу інформаційного сміття", - зауважила Кардашян.

Також світська левиця поділилася подробицями своїх пологів, зауваживши, що у неї були важкі ускладнення.

"Після пологів плацента повинна виходити назовні. Але моя застрягла. Через таке жінки часто помирають під час пологів. У моєму випадку, щоб дістати плаценту, лікарю довелося засунути в мене руку мало не по лікоть і вишкрібати все це. Це було дуже боляче", - зізналася у досить неприємному епізоді Кім.

Як відомо, третю дитину зірка народила від сурогатної матері. До цього призвели проблеми зі здоров’ям, але Кім не подобається визначення "сурогатна мати".

"Так, я називаю її сурогатною матір'ю, але насправді це неправильно: сурогатним це материнство було б, якби лікарі взяли сперму мого чоловіка і яйцеклітини іншої жінки. Але це не наш випадок: генетичний матеріал мій і Каньє. Просто нашу дитину виносила інша жінка", - зауважила Кардашян.

Кім також повідомила, що ненавиділа бути вагітною, але все одно хотіла б народити сама.

Про стосунки з коханим чоловіком Кім розповіла, що вони доповнюють одне одного та завжди чомусь навчають.

"Ми чудово доповнюємо один одного. Він вчить мене відстоювати свою точку зору, а я його - бути більш спокійним і обережним. Ми врівноважуємо один одного", - додала світська левиця.

Нагадаємо, днями Кім Кардашян завітала на вечірку, присвячену прем’єрі пісні екс-секретарки Піскуна Марини Актон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції