Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я офіційно розлучений": Олександр Цекало прокоментував чутки про свою зраду

Продюсер пояснив, чому його стали все частіше бачити в компанії невідомої брюнетки.

Відомий продюсер Олександр Цекало, який зустрів Новий рік з невідомою брюнеткою у Римі, нарешті пояснив, чому його стали все частіше бачити в компанії нової дівчини.

Як повідомляє російське видання Starhit, 57-річний Цекало вже давно не живе з сестрою Віри Брежнєвої Вікторією, тому що зустрів нове кохання і вже навіть освідчився новій обраниці.

Завдяки зізнанню шоумена стало відомо, що він офіційно розлучений. Олександр також додав, що його ображає той факт, що нова кохана фігурує в пресі як його коханка і повідомив, що вона його наречена.

"Я офіційно розлучений і вільний. Тому слово "коханка" недоречне і образливе. Повідомляю всім, хто підглядає, знімає на телефон, а після викладає в соцмережі і друкує: ми з Дариною кохаємо одне одного, наші стосунки почалися не вчора. Ми заручені. У нас буде сім'я. Кохання - це єдина річ, якої неможливо дати занадто багато. Це не я сказав. Це Генрі Міллер", - наводить слова Цекало видання.

Вікторія Галушка та Олександр Цекало
Олександр Цекало та Вікторія Галушка

Нагадаємо, Олександр Цекало та Вікторія Галушка, яка молодша від нього на 23 роки, одружилися в січні 2008 року. У жовтні 2008 у пари народилася дочка Олександра, в кінці вересня 2012 року Вікторія подарувала чоловікові сина Михайла. Сестра Віри Брежнєвої була третьою дружиною продюсера. Першою - була Олена Шіферман, другою - співачка Лоліта Мілявська. Нова обраниця Дарина стане вже четвертою дружиною велелюбного продюсера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції