Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я спалю її труп": адвокат Ембер Герд зачитав приголомшливі SMS Джонні Деппа, адресовані другу

Судова тяганина набирає нових обертів.

Судова тяганина між зірковим експодружжям Джонні Деппа та Ембер Герд набирає нових обертів.

Так, днями під час чергового судового засідання в Лондоні, адвокати колишньої дружини голлівудського актора озвучили суддям фрагменти листування Деппа з його друзями.

Як пише видання Daily Mail, через SMS знаменитість закликав жорстоко вбити Герд: "Давайте спалимо її. Давайте втопимо її, а після цього я спалю її труп, щоб упевнитися, що вона мертва".

Джонні Депп та Ембер Герд
Associated Press

Повідомляється, що приголомшливі повідомлення з погрозами на адресу Ембер Джонні надсилав акторові Полу Беттані у листопаді 2013 року. Вже за пів року, у травні 2014-го, Депп писав товаришу, що вживав наркотики.

"Я випивав всю ніч, перш ніж забрав Ембер, щоб вилетіти до Лос-Анджелеса минулої неділі. Друже, я без їжі протягом декількох днів, тільки порошок, пів пляшки віскі, тисяча Red Bull і чарок горілки, таблетки, дві пляшки шампанського в літаку і що ви отримаєте. Я розлючений в дупу, кричав матом і ображав усіх, хто був поруч. Я задовбався", – зачитав адвокат Ембер.

Зі свого боку, представник Джонні Деппа спростував усі звинувачення.

Нагадаємо, Ембер Герд і Джонні Депп офіційно розлучилися в січні 2017 року проживши в шлюбі 15 місяців. Тоді акторка подала на розлучення, звинувативши чоловіка в домашньому насильстві.

Пізніше Депп, який не визнавав своєї провини, звинуватив дружину в наклепі і зажадав від неї 50 мільйонів доларів. Однак все ж вирішив піти їй назустріч і погодився з її вимогою надати суду дані про своє лікування від алкогольної та наркотичної залежності. Саме з нею акторка пов'язувала неадекватну поведінку і насильство з боку ексчоловіка.

Втім, цього їй виявилося мало. Через кілька тижнів Ембер попросила суд змусити Джонні Деппа пройти психіатричну експертизу, щоб поставити під сумнів його поточний психічний стан. Суди тривають досі, а актори збирають все нові і нові докази провини один одного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції