"Я ухвалив рішення": чоловік Слави з "НЕАНГЕЛІВ" вперше прокоментував розлучення

Дата публікації
Перегляди
51к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я ухвалив рішення": чоловік Слави з "НЕАНГЕЛІВ" вперше прокоментував розлучення

Фото: instagram.com/edgar_kaminskyi

Хірург попросив не спекулювати на темі їхньої сім'ї.

Новина про розлучення зіркової пари Слави та Едгара Камінських виявилася прикрою правдою.

Після того, як судове засідання у справі про розлучення пари перенесли, а у Мережі прихильники Слави почали звинувачувати Едгара, що він покинув співачку з двома дітьми, хірург вирішив порушити мовчанку.

На сторінці в Instagram Камінський вперше прокоментував розрив з артисткою.

"Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, в справжньому коханні, то все робиться від душі, від чистого серця і ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі. Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і обдумані. Вперше я подав на розлучення 2017 року. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю – даю другий шанс не іншій людині, співробітнику, другу чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок", - почав розповідь Едгар.

Фото: instagram.com/babaslavka

Він додав, що другий шанс був часом для аналізу першого рішення і висновків.

"Часовий проміжок, як правило, невеликий. У нашому випадку він тривав два роки - два роки аналізів, порівнянь, висновків. Я ухвалив рішення, і воно пов'язане тільки зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим. Два роки ми перебували в невагомості", - пояснив хірург.

За словами Камінського, істинну причину їхньої зі Славою ситуації зможуть зрозуміти тільки близькі люди.

"Їх не більше 20 осіб. Вони непублічні і не коментують фотографії. Але саме їм відомо, чому так сталося і, повірте, у них немає запитань. Я прошу не спекулювати на темі нашої сім'ї. Вам буде складно зрозуміти, що сталося. Ви 100% не знаєте нас. Мені і самому досі не віриться", - зізнався Едгар.

Фото: instagram.com/babaslavka

Нагадаємо, на початку червня стало відомо про розлучення Едгара та Слави Камінських. Ініціатором розриву виступив Едгар. Пара одружилася 2014 року. За п'ять років у шлюбі у подружжя народилося двоє дітей – син Леонард та донька Лаура.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
51к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація