Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я вечеряв за цим столиком": У краматорському кафе позначили місце, де їв Орландо Блум

 А офіціант, який обслуговував артиста, сповістив про це на футболці.

Приїзд до України голлівудського актора Орландо Блума наробив неймовірного галасу.

Як відомо, зірка стрічки "Пірати Карибського моря" відвідав міста Святогорськ, Слов'янськ і Краматорськ на Донбасі. В останньому Блум з'явився ввечері у місцевому арт-кафе "Фієста". Таку подію керівництво закладу не могло лишити без уваги.

В коментарі сайту ТСН.ua представники "Фієсти" розповіли, що керівники кафе встигли увічнити приїзд Орландо. Так, у окремому залі, де сидів актор, розмістили табличку з написом "Я Орландо Блум і я вечеряв за цим столиком". Також керівники закладу у Мережі пожартували, що сьогодні за цим столиком кава на 10 грн дорожча.

Спогади про Орландо Блума в Краматорську_2
facebook.com/l.sakchno

Окрім того, офіціант Валерій Мацай вже став справжньою зіркою у Краматорську. У хлопця активно беруть інтерв'ю, його впізнають на вулицях. Що й не дивно. Саме Валерію пощастило вчора обслуговувати Орландо Блума. Тим, хто з якихось причин не знав про це, Валерій нагадав фірмовою футболкою з написом "Моїм клієнтом був Орландо Блум".

Спогади про Орландо Блума в Краматорську_3
facebook.com/l.sakchno

Спогади про Орландо Блума в Краматорську_1
facebook.com/l.sakchno

Нагадаємо, у середу, 27 квітня, Орландо Блум відвідав Донбас. Актор є послом доброї волі ЮНІСЕФ. У Слов'янську зірка перевірила, як йдуть справи у школі №13, у Святогорську Орландо побував у центрі допомоги біженцям, а у Краматорську після насиченого дня повечеряв в місцевому кафе.

Фотогалерея Орландо Блум на Донбасі: фото з Міс Україною та прогулянка школою (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції