Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я втратив голос": Елтон Джон зупинив концерт у Новій Зеландії через пневмонію

Співак залишив сцену за допомогою помічників.

Елтон Джон раптово зупинив концерт у Новій Зеландії через пневмонію, повідомляє ВВС.

Помітно засмучений 72-річний співак втратив голос під час свого виступу на стадіоні "Маунт Смарт" в Окленді. 

"Я просто повністю втратив голос. Я не можу співати, - звернувся Елтон Джон до натовпу. - Я мушу піти. Мені шкода".

Глядачі подарували англійському співакові бурхливі овації, коли він обережно залишив сцену за допомогою помічників.

Раніше виконавець повідомив шанувальникам, що лікарі діагностували у нього "ходячу пневмонію". Не зважаючи на хворобу, Елтон Джон виконав декілька пісень, серед яких "Candle in the Wind" та "All the Girls Love Alice". Він перервав свій концерт під час виконання композиції "Daniel", а пізніше ще раз вибачився перед шанувальниками у своєму Instagram.

"Я грав та співав від усього серця, поки не втратив голос. Я розчарований, засмучений і дуже шкодую. Дякую за вашу надзвичайну підтримку і любов, яку ви дали мені сьогодні під час виступу", - написав він. 

Перерваний концерт був першим у рамках турне по Новій Зеландії "Farewell Yellow Brick Road tour". Представники виконавця заявили, що наступні концерти відбудуться, як і було заплановано. 

Раніше обурений Елтон Джон вишпурнув сумку за 4 тисячі доларів із літака. Таку поведінку музиканта спровокувала ситуація, яка сталася під час концерту Елтона в австралійському місті Перт.

Артист під час свого виступу на стадіоні "Перт Овал" побачив, як співробітники служби безпеки намагалися вивести з залу жінку. Через це він зупинив свій виступ, почав ображати охоронців і в нецензурній формі вимагати, щоб вони залишили його прихильницю в спокої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції