Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я забула про нього: Кім Кардашян зізналась, що поява трьох дітей змінила її стосунки з Вестом

Зірка повідомила, що період адаптації чоловіка до дітей був нелегким.

Популярна зірка реаліті Кім Кардашян, яка нещодавно здивувала своїм досить оригінальним образом на закритій вечірці, у новій серії "Сімейство Кардашян" розповіла, як материнство змінило її стосунки з чоловіком.

Знаменитість зазначила, що поки не надто дає раду трьом малюкам, 5-річній Норт, 2-річному Сейнту і 8-місячній Чикаго, народженій від сурогатної матері та виявляється пережила не одну кризу в стосунках з чоловіком, повідомляє видання People.

"Троє дітей - це божевілля. Я пам'ятаю, що Норт було дуже важко, коли народився Сейнт, але я намагалася робити все, щоб вона почувалася особливою. А тепер, після появи Чикаго, я працюю ще старанніше над тим, щоб Норт і Сейнт не відчували браку уваги, відчували, що їх люблять, і знали, що ніхто не займе їхнє місце", - заявила Кардашян.

Також зірка зізналась, що з появою третьої дитини, вона просто забула про чоловіка, що призвело до деякого напруження та періодичних ревнощів чоловіка до дітей.

"Коли у вас троє дітей, в будинку починається безумство. Я була роздратованою, оскільки хотіла, щоб він розумів, що я втомилася. А він немов змагався з дітьми за мою увагу", - розповіла зірка.

За словами Кім, вони часто сперечалися через її публікації в Instagram - репер вказував їй, що і коли слід публікувати, а їй це дуже не подобалося.

"Врешті-решт він завжди мав рацію. Але це мій Instagram, і не потрібно говорити мені, як його вести. Ніхто не повинен говорити мені, що публікувати. Зрештою, у мене є своя думка", - зазначила Кім.

Проте Кім зауважила, що наразі свої помилки вона усвідомила і вважає, що усі сварки з чоловіком були дурними. 

"Я думаю, багато чоловіків почуваються забутими, коли з'являються діти і вся увага перемикається на них. Я хочу дати Каньє любов і увагу, які йому так потрібні. Коли у вас стільки дітей, дуже важливо, щоб стосунки з чоловіком залишалися в пріоритеті", - підсумувала знаменитість.

Нагадаємо, нещодавно Каньє Вест зазначив, що разом з сім'єю планує змінити місце проживання та переїхати у інше місто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції