Я злилася і була засмучена: донька Евана МакГрегора прокоментувала образи на адресу його коханої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клара визнала, що вчинила не по-дорослому.

Старша донька голлівудського актора Евана Макгрегора Клара, яка майже два місяці тому залишила образливий коментар під світлиною коханої батька, днями прокоментувала свій вчинок.

Дівчина, яка вирішила публічно пояснити свою поведінку, дала коментар виданню The Times.

"Так, це не було дорослим вчинком, але я злилася і була засмучена. До цього дуже давно йшло, мені довелося багато з чим справлятися - ні, я не шукаю виправдань, але це був важкий для мене момент", - зазначила Клара.

Еван МакГрегор та Мері Елізабет Вінстед
Getty Images
Еван МакГрегор та Мері Елізабет Вінстед

Також дівчина пояснила, чому саме через Instagram вирішила образити акторку Мері Елізабет Вінстед.

"Мене постійно відзначали на її фотографіях, а в коментарях часто писали негативні речі про мою маму. Я сказала те, що відчувала, і не хотіла просити вибачення за свої почуття. Так, це було неправильно, але це дуже важко - знати, що у тебе така сім'я, а потім це змінюється, і ти повинен з цим миритися. Це дуже дивне відчуття", - пояснює свій вчинок модель-початківець.

Проте незважаючи на такий досить скандальний вчинок, дівчина як і раніше залишається дуже близькою з батьком, хоч і не дуже схвалює його вибір.

"Я люблю його, і завжди буду любити. Наші взаємини не закінчаться через щось таке. Ми дуже близькі, і хоча я не згодна з тим, як він вчинив, я завжди буду його любити. Просто сподіваюся, що він щасливий", - підсумувала Клара.

Нагадаємо, Еван МакГрегор розійшовся з дружиною Ів Макракіс, з якою прожив у шлюбі 22 роки заради молодої акторки Мері Елізабет Вінстед, з якою познайомився на зніманнях у серіалі "Фарго". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції