Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як Бабкіни повторно одружувалися у Харкові: відео з нестандартного свята молодих

Знамените подружжя знову обмінялося обітницями на "Співочій терасі".

Музикант і тренер "Голосу країни" Сергій Бабкін, який повторно одружився з коханою Сніжаною, запросив на своє свято "Світське життя".

Пара вирішила знову обмінятися обітницями на честь 10-річчя шлюбу у рідному Харкові. Місцем організації свята подружжя обрало "Співочу терасу".

"Тому що співає душа, і вітер, і життя також співає. Тому "Співочі тераси" - це чудове місце.  Ніхто, я так думаю, з гостей тут ніколи не був. Це місце, я хотів би, щоб більше про нього дізналися. Воно - місце сили", - пояснив вибір місця для церемонії Сергій.

ВідеоСергій і Сніжана Бабкіни відсвяткували 10 річницю вінчання

Зіркове подружжя Сергій і Сніжани Бабкіни відсвяткували 10 річницю вінчання гучним пікніком, на якому поновили свої обітниці. Власне весілля гуляли три дні, пригадав гуморист Юрій Ткач. Романтична подорож на Харківщину – дивіться у сюжеті!  

Сергій і Сніжана Бабкіни відсвяткували 10 річницю вінчання

Дружина Сергія Сніжана поділилася, якими подарунками на честь річниці шлюбу вони обмінялися.

"Ми окільцювалися ще раз. Дивно, що 10 років тому батюшка нас повінчав, отець Андрій, сьогодні він також тут, він провів ще один обряд, дуже світло та добре", - сказала Сніжана.

Весілля Сергія Бабкіна_1

Пара зізналася, що на їхньому повторному весіллі не було нікого зайвого. Всі, хто був присутнім, - найближчі друзі та родичі.

"Це найближчі люди,  куми та музична група Сергія. Це найближчі люди. Просто в нас їх багато, зайвого тут нікого", - зізналася Сніжана.

Нагадаємо, тиждень тому оголені Сергій та Сніжана Бабкіни знялися в еротичній фотосесії. Знамените подружжя наважилося на сміливі знімання на честь річниці вінчання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції