Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як дві краплі: 14-річна донька-копія Моніки Беллуччі дебютувала у рекламі

Дівчина стала обличчям рекламної кампанії Dolce&Gabbana.

Старша донька італійської акторки та моделі Моніки Беллуччі та французького актора Венсана Касселя Дева також підкорює модну індустрію, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Дебютувала 14-річна дівчина не абиде, а в рекламі бренду Dolce&Gabbana. Користувачі Instagram зауважили, що Дева неймовірно схожа на свою знамениту маму. Це перший серйозний проект для 14-річної  красуні. Раніше зіркові батьки захищали своїх дітей від уваги журналістів.

Офіційних фото зі знімань, які відбувалися в Італії, компанія ще не надала. Тому поки доводиться тішитися знімками, які зробили випадкові свідки. У рекламі Дева постане в легкій білій сукні та з розпущеним волоссям.

ВідеоДонька Моніки Белуччі дебютувала в рекламі Dolce&Gabbana

Діва - 14-річна донька італійської акторки та моделі Монікі Белуччі та французького актора Венсана Касселя, теж підкорює модну індустрію. І дебютувала дівчина не аби де, а в рекламі бренду Dolce&Gabbana. Це перший серйозний проект для 14-річної  красуні. Раніше зіркові батьки захищали своїх дітей від уваги журналістів.  

Донька Моніки Белуччі дебютувала в рекламі Dolce&Gabbana

На зніманнях була присутня і зіркова мама, але вона лише спостерігала за донькою. До слова, сама Моніка Беллуччі вже багато років тісно співпрацює з відомим брендом.

Нагадаємо, 14-річна Дева - перша спільна дитина Моніки Беллуччі і Венсана Касселя. У них також є 8-річна дочка Леоні. Зіркова пара прожила у шлюбі 14 років та розлучилася 2013-го.

Нагадаємо, не так давно харизматична Моніка Беллуччі у витонченому образі знялася у фотосесії. Зірка постала на сторінках французького глянцю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції