Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Записи нових випусків проєкту "Вечірній Квартал" відбулися в Одесі.

В Одесі у Літньому театрі "Морвокзал" відбулися знімання нових випусків проєкту "Вечірній Квартал".

Це перший запис програми після інавгурації Володимира Зеленського, якого у "Кварталі" тепер грає ексучасник дуету "Брати Шумахери" Юрій Великий.

Відкривав шоу традиційний політичний номер, цього разу на тему новосілля у новому офісі президента. За сюжетом в кабінет до Зеленського почергово заходили Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Віталій Кличко і намагалися домовитися про співпрацю, вручаючи різні презенти.

До слова, вперше в нових випусках хлопці "пройдуться" керівником офісу президента Андрієм Богданом. В одному номері "квартальники" порівняють його з "суфлером, якому вухо Зеленського саме одного разу може сказати "відвали", а в іншому, музичному - представлять від його імені романтичне зізнання президенту на мотив хіта Леоніда Агутіна "Я буду всегда с тобой".

"Вечірній Квартал" з пародією на Зеленського_2
Студія "Квартал 95"

Політичним темам цього разу було присвячено багато номерів. Причому жартували учасники "Кварталу", як і раніше, над найактуальнішими новинами, які з'являлися в інформаційному просторі останніми місяцями. Так, наприклад, на сцені була показана жартівлива демо-версія проекту з діджиталізаціі країни "Україна в смартфоні".

З приводу самого Зеленського хлопці "вкололи" його за любов до шаурми, всюдисущу охорону, з'їзд партії у Трускавці та "наїзди" на чиновників всією країною.

До речі, тому, як реагує сім'я одного з таких чиновників на приїзд до міста Зеленського, був присвячений окремий номер.

Дружина мера: А давай втечемо.

Мер: Не вийде. Тому що єдиний міст, яким ми могли поїхати, я ж і не добудував. І, взагалі, я не розумію його претензій, що у нас немає доріг. Повії ж стоять, заправки є. Що його не влаштовує?

Оскільки знімання відбувалися в Одесі, декілька номерів було присвячено місцевим мешканцям і особливостям їхнього спілкування ( "В одеській родині останнє слово завжди за чоловіком. І це слово: "Звичайно, люба"). Свій традиційний монолог представник авторського цеху Валерій Жидков також почав з відвертих думок про Одесу.

Відео В Одесі на концерті студії "Квартал-95" вперше показали пародію на Зеленського

Вперше екскерівника колективу, а тепер - президента Володимира Зеленського, пародіював гуморист Юрій Великий, відомий як учасник дуету "Брати Шумахери". Аби перевтілитися у президента не лише голосом, а й ззовні, актору довелося вдягнути перуку. Над президентом Зеленським кварталівці жартували упродовж усього концерту.  

В Одесі на концерті студії "Квартал-95" вперше показали пародію на Зеленського

А ще вперше у "Вечірньому Кварталі" показали пародію на першу леді України, Олену Зеленську. За сценарієм вони з чоловіком прийшли на знімання шоу і коментували разом, що відбувається на сцені просто із зали для глядачів.

"Вечірній Квартал" з пародією на Зеленського_12
Студія "Квартал 95"

Із зірок в записі нових випусків взяли участь групи Mozgi, "Время и стекло", а також співак Віталій Козловський.

В ефірі "1+1" першу частину "Вечірнього Кварталу" покажуть вже у День Незалежності, 24 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції