Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як MELOVIN у рояль-"труну" лягає. Відео репетиції українця перед гранд-фіналом "Євробачення-2018"

У фіналі наш конкурсант виступить першим.

Не встигли ми дізнатися порядок виступів учасників у фіналі "Євробачення-2018", як конкурсанти розпочали активну підготовку до гранд-фіналу музичної першості.

Як ми повідомляли раніше, відкривати суперфінал конкурсу випала честь представнику від України MELOVIN. Виконавець вже зробив прогон свого номера на генеральній репетиції.

У розпорядженні сайту ТСН.ua опинилося ексклюзивне відео з цього прогону. На ньому видно не лише, як MELOVIN відточує свій виступ, а й з чого він починається.

Так, глядачі побачать, як працівники сцени викочують величезний рояль. Як наш конкурсант підіймається сходинками та лягає у музичний інструмент, який нагадує труну.

ВідеоMELOVIN провів репетицію свого номера перед гранд-фіналом "Євробачення-2018"

Не встигли ми дізнатися порядок виступів учасників у фіналі "Євробачення-2018", як конкурсанти розпочали активну підготовку до гранд-фіналу музичної першості. Відкривати суперфінал конкурсу випала честь представнику від України MELOVIN. Виконавець вже зробив прогон свого номера на генеральній репетиції.

MELOVIN провів репетицію свого номера перед гранд-фіналом "Євробачення-2018"

Нагадаємо, тим часом у YouTube шаленої популярності набирає відео з виступу MELOVIN у другому півфіналі. Номер українця у відеохостингу вже переглянуло більше мільйона юзерів.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції