"Як плакала вона": TAYANNA представила новий українськомовний хіт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автором слів і музики виступила сама виконавиця.

Співачка TAYANNA випустила новий сингл під назвою "Як плакала вона", вперше live-версія якого пролунала на сольному концерті в Києві.

Автором слів і музики виступила сама співачка, а саунд-продюсером - Андрій Ігнатченко.

Гітарний "риф" інтро є лейтмотивом і пульсом всього треку, куплети з потужними саб-басами, ламаним ритмом r'b'n створюють глибину та непередбачуваність, зміщення акцентів, свободу викладу думки, м'яко перетікають в танцювальний грув приспіву.

За словами співачки, нова аудіо-робота про те, як недомовленості у стосунках можуть впливати на взаєморозуміння двох люблячих людей.

"Чи буває у вас таке, що ви лягаєте спати біля коханого не вирішивши проблему, не розказавши про свою образу і тоді ви вперто видавлюєте з себе сльозу, щоб вона капнула йому на руку і може тоді він запитає, що сталось. Але чоловіки мовчать, роблять вигляд, що нічого не відбувається, мовчить, бо впертий і гордий, як і ти. Ставтеся до всього простіше. Краще цілуйтесь перед сном і будьте щасливі. Танцюйте!" - прокоментувала TAYANNA.

Трек вийде у складі другого за рахунком студійного альбому "Фантастична жінка". Очікується, що реліз платівки відбудеться вже цього літа, але дата залишається невідомою.

Нагадаємо, раніше TAYANNA випустила танцювальний хіт з східними мотивами. Виконавиця представила трек українською "Очі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції