Як рибки в акваріумі: стала відома причина переїзду Меган Маркл і принца Гаррі з Кенсінгтонського палацу

Дата публікації
Перегляди
7045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як рибки в акваріумі: стала відома причина переїзду Меган Маркл і принца Гаррі з Кенсінгтонського палацу

Фото: Reuters

Гергоц Сассекський вирішив, що має право на більш закритий спосіб життя, ніж його брат, принц Вільям.

Навколо переїзду принца Гаррі і Меган Маркл з Кенсінгтонського палацу, де вони проживають з іншими членами британської сім'ї, в окрему заміську резиденцію у Віндзорі, продовжують ходити чутки.

За офіційною версією, вони переїжджають у зв'язку з очікуваним поповненням в сім'ї, внаслідок чого їм потрібно буде більше місця. За неофіційною - через розбіжності принца Гаррі з його братом принцом Вільямом.

Днями ж пресі стала відома ще одна можлива причина, яка могла стати головною підставою для переїзду. Йдеться про небажання принца Гаррі виставляти своє особисте життя напоказ, як це робить його старший брат і його дружина Кейт Міддлтон.

Кейт Міддлтон з принцом Гаррі і дітьми / Фото: Reuters

Так, кажуть, що герцог Сассекський не хоче, щоб його майбутня дитина перебувала під постійним наглядом репортерів і почувалася золотою рибкою в акваріумі. Справа в тому, що, незважаючи на наявність закритого саду на задньому дворі будинку, принц Джордж і принцеса Шарлотта все одно регулярно потрапляють до об'єктивів папараці - з цієї самої причини Гаррі вирішив, що не бажає такої долі своєму майбутньому малюку.

До того ж гергоц Сассекський має право на більш закритий спосіб життя, завдяки тому, що він не перший в черзі на престол, на відміну від свого брата Вільяма, який стоїть другим у черзі на трон.

Нагадаємо, що в новому будинку у Фрогмор-хаус разом із принцом Гаррі і Меган Маркл також буде жити і мама герцогині, 62-річна Дорія Рагланд, яка допомагатиме їй з новонародженим малюком. Там їй виділять окремий флігель, щоб вона відчувала себе максимально комфортно.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація