Як рибки в акваріумі: стала відома причина переїзду Меган Маркл і принца Гаррі з Кенсінгтонського палацу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гергоц Сассекський вирішив, що має право на більш закритий спосіб життя, ніж його брат, принц Вільям.

Навколо переїзду принца Гаррі і Меган Маркл з Кенсінгтонського палацу, де вони проживають з іншими членами британської сім'ї, в окрему заміську резиденцію у Віндзорі, продовжують ходити чутки.

За офіційною версією, вони переїжджають у зв'язку з очікуваним поповненням в сім'ї, внаслідок чого їм потрібно буде більше місця. За неофіційною - через розбіжності принца Гаррі з його братом принцом Вільямом.

Днями ж пресі стала відома ще одна можлива причина, яка могла стати головною підставою для переїзду. Йдеться про небажання принца Гаррі виставляти своє особисте життя напоказ, як це робить його старший брат і його дружина Кейт Міддлтон.

Принц Джордж_1
Reuters
Кейт Міддлтон з принцом Гаррі і дітьми

Так, кажуть, що герцог Сассекський не хоче, щоб його майбутня дитина перебувала під постійним наглядом репортерів і почувалася золотою рибкою в акваріумі. Справа в тому, що, незважаючи на наявність закритого саду на задньому дворі будинку, принц Джордж і принцеса Шарлотта все одно регулярно потрапляють до об'єктивів папараці - з цієї самої причини Гаррі вирішив, що не бажає такої долі своєму майбутньому малюку.

До того ж гергоц Сассекський має право на більш закритий спосіб життя, завдяки тому, що він не перший в черзі на престол, на відміну від свого брата Вільяма, який стоїть другим у черзі на трон.

Нагадаємо, що в новому будинку у Фрогмор-хаус разом із принцом Гаррі і Меган Маркл також буде жити і мама герцогині, 62-річна Дорія Рагланд, яка допомагатиме їй з новонародженим малюком. Там їй виділять окремий флігель, щоб вона відчувала себе максимально комфортно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції