Як українська прима-балерина Катерина Кухар готується до концерту. Ексклюзивні кадри з-за лаштунків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На зірку чекають тривалі гастролі.

3 грудня у Києві відбувся видовищний гала-концерт прима-балерини Національної опери України та члена журі проекту "Танці з зірками" Катерини КухарТСН Live отримав ексклюзивні кадри з репетиції цієї вистави.

У гала-концерті прима та її партнер і чоловік Олександр Стоянов виконали фрагмент з класичного балету "Лебедине озеро", па-де-де "Весняні води", а також сучасну постановку Раду Поклітару "Прості речі". Завершився вечір одноактним балетом "Шахерезада".

Катерина Кухар _3
Вальдемар Горлушко
Фото з виступу Катерини Кухар

За день до виступу ми побували у репетиційній залі Національної опери і зазирнули за лаштунки народження балету.

В інтерв’ю Катерина Кухар розповіла, що на неї чекає щільний графік – гастролі у США, Нідерландах та Франції. До України цього року балерина повернеться лише раз – аби станцювати "Лускунчика" 31 грудня. Навіть свій день народження прима святкуватиме за кордоном.

"У мене день народження буде 18 січня і традиційно його святкуємо в Парижі вже протягом 7 років. Мені навіть іноді хочеться приїхати і щоб мій день народження був у Києві. Так хотілося б зібрати рідних і близьких, і нових друзів, просто хороших знайомих, щоб зробити такий celebration, велику вечірку. Отримати задоволення, поспілкуватися, пожартувати", - пояснила вона.

Катерина каже, що участь у проекті "Танці з зірками" змінила  її життя – перехожі почали впізнавати на вулиці та просити фото і автографи.

"Спочатку мені було дуже складно. Після першого ефіру я зіткнулася з цим. Прийшовши до школи до дитини стояла в черзі за отриманням форми, я звернула увагу... Чоловік сказав: "тебе, напевно, упізнали, тому що багато хто починає пальцями показувати, шепотітися". І Зараз я приїхала зі Львова буквально дні три тому. Я заходила в магазин, купувала собі цукерки перед спектаклем з чашкою кави, чаю, я дуже люблю, і три людини до мене підходили, просили сфотографуватися", - розповіла балерина.

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю з Катериною Кухар

Після проекту Катерина продовжує спілкуватися з багатьма учасниками проекту – Дмитром Монатіком, Ольгою Поляковою, Надєю Дорофеєвою та іншими.

"Друзів я дуже багатьох знайшла. І з усіма я в чудових стосунках, ми часто зустрічаємося на різних заходах, вечірках. Ось нещодавно зустрічалися тут в оперному театрі з Дімою Монатіком. Він запрошував мене на одне з телевізійних шоу, він хотів, щоб я стала частиною його команди. Але, на жаль, вранці у мене завжди репетиції і зараз дуже складний балетний графік, я не змогла взяти участь", - нарікнула балерина.

Каже, зірки часто напрошувалися до неї на майстер-класи, однак часу давати уроки балету іншим вона просто не має.

Катерина Кухар _2
Вальдемар Горлушко
Фото з виступу Катерини Кухар

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції