Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як зірки Різдво святкували: Горбунов та Осадча у теплих краях, Зеленський – в Азербайджані

Хтось з артистів вирушив відпочивати, а для когось свята – не привід залишати роботу.

Українські зірки показали у своїх соцмережах, як святкували Різдво.

Хтось провів свято у родинному колі, як от співак Віталій Козловський, а хтось гайнув до теплих країв, як от Оля Полякова з родиною, та знамените подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Віталій Козловський

"Господи! Почуй мене! Я прошу трохи у тебе. Перед святою іконою молю, Захисти всіх тих, кого люблю. Всіх роду мого й усіх друзів. Хлібом нагодуй і обігрій ... У важку годину їм Ангела надійшли, Щоб зберіг їх на краю шляху. Дай їм щастя, радість і спокій. Всі гріхи прости і заспокой. Навчи себе не втратити, навчи любити їх і прощати. Зроби так, щоб ті, хто дорогий мені погостювали довше на Землі. Господи! Трохи я прошу ... Збережи всіх тих, кого люблю!" З Різдвом!" - підписав Козловський фото з батьками.

Оля Полякова

"З Рiздвом! с Рождеством!"

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Тим часом Володимир Зеленський вирушив до Азербайджану. До слова, там же Різдво зустріла і Наталя Могилевська. У Баку зірка дала концерт.

Володимир Зеленський

"Різдво. Габала. Солодка вата. Як в дитинстві"

Наталя Могилевська

"Українське Різдво в Баку! Чудовий концерт, наші чудові азербайджанські друзі, старе місто і щедрий вечір! Надсилаємо тобі привіт, Україно! І всіх з Різдвом вітаємо!"

Після кризи у стосунках з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, солістці гурту "НЕАНГЕЛИ" Славі вдалося налагодити з коханим емоційний фон у родині. Тож зараз подружжя насолоджується компанією одне одного на Мальдівах.

А от колега Слави, "НЕАНГЕЛ" Вікторія, захотіла екстриму і цьогоріч Різдво зустріла у спекотній Африці, а саме у Кенії.

Співачка Злата Огнєвіч на Різдво дала концерт у Києві на Софійській площі. А от як зізналася артистка ТСН, відпочивати вже зовсім скоро вона вирушить до Таїланду, куди разом з собою візьме маму та сестер.

Злата Огнєвіч

"Найкращий подарунок Різдва - це співати для вас, любі мої. Дякую, Києве!"

Залиште свій коментар

Вибір редакції