Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як зірки відсвяткують Великдень: Alyosha спекла паски, а Наталка Карпа поїде до Львова

Знаменитості розповіли, як проведуть свято.

Українські виконавці активно готуються до майбутнього світлого свята Великодня.

В коментарях сайту ТСН.uа зіркове подружжя Alyosha (Олена Тополя) і Тарас Тополя поділилися, що минулої ночі Олена спекла паски.

Лідер гурту "Антитіла" - Тарас Тополя і співачка Alyosha

Як зірки готуються до Великодня_6
Alyosha і Тарас Тополя

"Ми майже не дотримуємося православних традицій, але Великдень наша родина святкує. Тому що це тепле родинне свято, яке через певні обряди повертає всіх нас до Творця, до його суті і тих якостей, які він собою ототожнює. Примирення, Любов, Прощення ... Минулої ночі Олена спекла для сім'ї великодні паски. А завтра вночі приїдуть дідусь з бабусею заберуть це все з собою на Великодню службу до Володимирського Собору".

Як зірки готуються до Великодня_5
Alyosha сама пече паски

Своєю чергою, співачка Наталка Карпа планує поїхати до Львова в гості до своїх родичів. Паски в сім'ї Наталки пече мама за бабусиним рецептом.

Наталка Карпа

"Оскільки я львів'янка – на свята ми їдемо до моєї сім'ї до Львова. Відкрию для вас секрет сімейної пасочки. У нас завжди святкове частування пекла бабуся. Бабусю звати Наталя, їй зараз вже 92 роки - через те, що вона вже старенька, вона просто керує процесом, а пасочку пече мама. Коли я у мами запитала який рецепт, вона сказала, що компоненти, майже традиційно однакові для більшості господинь, але найголовніше – треба пекти паски у мирі, любові, з позитивними думками, а в будинку повинно бути тихо, мирно і затишно. Мама каже, що це найголовніший інгредієнт".

Як зірки готуються до Великодня_8
Наталка Карпа

В суботу сім'я святить паски, а в неділю вранці, за традицією, ходить до церкви, після чого сідає до столу.

"Яйця цьогоріч сама фарбувала. Взяла писачок, справжній віск і займалася розписом. У мене вийшла дуже гарна зелено-жовта – "Сонцезалежна" писанка. За традицією ми в суботу святимо пасочки, а в неділю зранку йдемо до церкви і сідаємо за великий родинний стіл, снідаємо, а потім вже ходимо по всій сім'ї з привітаннями. У понеділок - традиційно святкуємо Обливаний понеділок, а потім зустрічаємо Світлий вівторок", - поділилася Наталка Карпа сімейними традиціями.

KiRA MAZUR

"Великдень для мене, першою чергою, асоціюється з дитинством і сімейним затишком. Коли вся родина збиралась за великим столом і довго спілкувалася, також ми співали, грали на музичних інструментах. Я з сім'ї музикантів – тому і сама з дитинства впевнено почуваюся за роялем... Коли з нами була мама ми разом готували святковий стіл – вона займалася кухнею, а я все прикрашала, розписувала яйця, а найбільше любила декорувати паски всім, що потрапляло під руку".

Як зірки готуються до Великодня_1
KiRA MAZUR

Дмитро Шуров – "Pianoбой"

"Збираємося всією родиною. Делегуємо обов'язки: ті, хто дуже любить раненько сходити до церкви – йдуть до церкви, ті, хто любить нарізати балик і чистити яйця, - нарізають балик і чистять яйця, а ті, хто нічого не любить робити – йдуть до магазину по вино. Всі ці три категорії Шурових і наших найближчих родичів збираються на березі улюбленого Дніпра. Кожного разу ми вибираємо нове місце і там під святковий обід говоримо тости і радіємо, що ми живі, щасливі, здорові люди.

Як зірки готуються до Великодня_3
Дмитро Шуров з родиною

Обов'язково граємо в гру "хто розіб'є яйце", в якій я завжди виграю (сміється), хоча минулого року виграв Льова.

Паски і готуємо, і купуємо, і дарують нам їх... А моя дружина Ольга щороку робить за різними рецептами – сама вигадує щось цікаве, експериментує. Улюбленого рецепту у мене немає, але є улюблені розмір – я вважаю, що паска не повинна бути величезною: вона повинна бути достатньо великою, щоб з'їсти її з коханою людиною, але досить маленькою, щоб нічого не залишилося.

Найголовніше, що є у святі Великодня в кожній країні світу, - це піднесеність духу. Не важливо, що ви їсте і п'єте – важливо, що близькі поруч".

Sonya Kay

"Великдень – це велике свято! І, як правило, я намагаюся його зустріти зі своїми батьками, в отчому домі. Спочатку ми йдемо на вечірню молитву всі разом, а потім рано вранці тато йде святити великодній кошик, в якій є все, як годиться. Починаючи з Чистого четверга, ми прибираємо в будинку, звичайно не без допомоги спеціальних людей, потім фарбуємо яйця і купуємо багато різної смакоти і обов'язково печемо з мамою паски, традиційно, за давніми рецептами. Готуємо їх з душею і молитвою. Тому вони у нас виходять смачні, а починаємо їх їсти з освяченої в церкві", - розповіла Sonya Kay.

Як зірки готуються до Великодня_2
Sonya Kay

Нагадаємо, тим часом Тіна Кароль і Настя Каменських розповіли, як проведуть Великдень. Так, Каменських вирушить на море, а Кароль збирається пекти паски і фарбувати яйця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції