Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

MELOVIN виборов путівку у фінал для нашої країни.

Щойно у Лісабоні відгримів другий півфінал "Євробачення-2018".

Наш представник MELOVIN гідно виборов путівку у фінал своїм видовищним "палаючим" номером. А от представниці від Росії не так пощастило. Європа не оцінила виступ Юлії Самойлової, тож у фіналі ми її не побачимо. Зауважимо, що це вперше за останні роки пісенного конкурсу РФ не пройшла до фіналу.

Другий півфінал музичної першості відрізнився від першого кількістю ефектних учасників та їхніми постановками. Так, Данію представив колоритний вікінг з пишною рудою бородою, конкурсантки з Сан-Марино взяли на підтанцьовку милих роботів.

Позитивний та завжди усміхнений Олександр Рибак з Норвегії, який приніс своїй країні перемогу на музичній першості ще 2009-го, не зрадив своїй скрипці і все так само як і дев’ять років тому запалив дай боже.

Представниця Австралії, попри свої пишні форми, вийшла на сцену у доволі пікантній сукні і підкорила всіх своїми танцями та відсутністю комплексів.

Зауважимо, що грандфінал "Євробачення-2018" відбудеться вже цієї суботи, 12 травня. У ньому візьмуть участь 26 країн. По 10 з кожного півфіналу. Це: Австрія, Естонія, Кіпр, Литва, Ізраїль, Чехія, Болгарія, Албанія, Фінляндія, Ірландія. А також: Сербія, Молдова, Угорщина, Україна, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди. У фіналі ми також побачимо виступи країн "великої п’ятірки" - Німеччини, Італії, Іспанії, Франції, Великої Британії, а також країни-організатора Португалії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції