Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представниця Ізраїлю Нетта Барзілай стала тріумфаторкою цього вечора.

Щойно в Лісабоні минув грандіозний фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2018".

У гранд-фіналі виступили представники 26 країн у такому порядку: Україна, Іспанія, Словенія, Литва, Австрія, Естонія, Норвегія, Португалія, Велика Британія, Сербія, Німеччина, Албанія, Франція, Чехія, Данія, Австралія, Фінляндія, Болгарія, Молдова, Швеція, Угорщина, Ізраїль, Нідерланди, Ірландія, Кіпр та Італія.

Відкривав цей святковий вечір представник України MELOVIN своїм "вогняним" номером, але, на жаль, посів лиш 17 сходинку у загальному заліку.

Євробачення-2018 фіналісти_1
Reuters
Представник України

Перемогу цьогоріч отримала представниця Ізраїлю Нетта Барзілай, отримавши 529 балів у сумі від журі конкурсу та глядачів.

Другу та третю позиції у таблиці посіли Кіпр та Австрія відповідно.

Безперечно, виступ сексапільної представниці Кіпру Елені Фурейра неабияк вразив глядачів. Виконавиця з’явилася на сцені Алтіс-Арени у звабливому мерехтливому обтислому комбінезоні та разом з балетом запалила енергійні танці.

Євробачення-2018 фіналісти_27
Reuters
Представниця Кіпру

Журі також високо оцінило виступ представника з Австрії Цезара Семпсона, який виконав спокійну композицію про нещасного чоловіка, який намагається повернути колишню жінку. До речі, за результатами голосування журі саме австрієць посідав найвищу позицію.

Євробачення-2018 фіналісти_6
Reuters
Представник Австрії

Варто зауважити, що під час виступу учасниці з Великої Британії стався неприємний випадок. Просто під час виконання конкурсної пісні на сцену вибіг скажений фанат, вирвав з рук співачки мікрофон та почав співати. Але служба безпеки швидко прибрала лиходія зі сцени та передала до поліції.

Євробачення-2018 фіналісти_28
Reuters

Також на сцені Алтіс-Арени, після завершення виступів всіх учасників, заспівав переможець минулорічного "Євробачення" Сальвадор Собрал, який переніс важку операцію з пересадки серця.

Цікаво, що переможниця цьогорічного "Євробачення" Нетта Барзілай виявляється служила у ізраїльській армії та була відмінницею у школі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції