Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Якою має бути сучасна красива жінка: пластичні хірурги та глянцеві журнали вважають модною натуральність

В усьому світі відзначили міжнародний День краси.

Міжнародний День краси відзначили в усьому світі. З цього приводу ТСН вирішила зібрати думки експертів, якою має бути сучасна красива жінка.

Пухлі губи, густе волосся, виразні очі і нарощені вії. Якщо порівняти світлини відомих столичних блогерів і світських левиць у соцмережах - це і є сучасні стандарти краси, і на це рівняється більшість дівчат.

Валерії Гуровій двадцять один. Вона студентка економічного факультету. Відповідає усім вимогам світлин інстаграму. Вважає, що ін'єкції краси неабияк підкреслюють її природну красу до міліметра. 

Мішель Андраде - співачка. Їй також двадцять один. На відміну від Валерії, будь-які ін'єкції її лякають. Маленька горбинка на носі - у обох наших героїнь. Валерії каже, що її довелося вирівнювати ін'єкціями, Мішель же забороняє замальовувати візажистам.

ВідеоВ усьому світі відзначили міжнародний День краси

Міжнародний День Краси, відзначили в усьому світі. З цього приводу, ТСН вирішила зібрати думки експертів, якою має бути сучасна красива жінка. 

В усьому світі відзначили міжнародний День краси

Змагання пластичних хірургів - іноді так можна охарактеризувати сучасну моду на красу. Хоча самі вони твердять, що у моді зараз натуральність, а своїм клієнткам лише допомагають її досягти.

"Якщо брати більш багатших дівчат, то вони більш стильно виглядають, вони просять зробити максимально естетично, природньо, щоб ніхто не здогадався, що вони це роблять", - розповідає пластичний хірург Едгар Камінський.

Мода на красу змінюється разом з зірками на екранах та моделями на сторінках модних журналів. У часи Бріджіт Бордо або Мерилін Монро дівчата могли скопіювати у свого кумира хіба що зачіску та стиль одягу.

Нині ж всі, хто мріє про сучасний образ і заглядається на світлини Кім Кардашян, їдуть до хірургів. Щоправда, ті самі зізнаються, що допомогти можуть не завжди - зокрема, зробити сідниці Кім на українському тілі нереально.

"Тому що наші дівчата по своїй анатомії дещо інші. Якщо вони ставлять імпланти, то їх зазвичай видно. Наприклад, в певному положенні, коли вона на пляжі", - каже Едгар Камінський.

З великими вухами, нерівними носами і неідеальним обличчям - з родимками, ластовинням - таких нині шукають глянцеві журнали. Там уже кілька років тому визначили нову моду на красу - вона має бути нестандартною.

"Ми беремо ту природню красу, яку не чіпали медичні інструменти", - каже редактор відділу моди Веня Брилакін.

Візажисти погоджуються: втомилися від однакових облич. Хочуть лупатих, носатих та рябих, без нарощених вій та волосся.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції