Яна Соломко представила пісню, з якою хоче підкорити "Євробачення 2016"

Артистка має намір виступити від України на міжнародному пісенному змаганні.

Українська співачка Яна Соломко, яка вразила відвертою сукнею із "дірками", висловила намір також представити цьогоріч Україну на конкурсі "Євробачення 2016".

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram. За словами Яни, коли вона брала участь у турецькій версії шоу "Голос країни", її неодноразово запитували, чому вона ніколи не представляла свою країну на міжнародному пісенному змаганні.

Окрім того, розповіла Соломко, багато хто радив їй спробувати свої сили цьогоріч, тож вона подала заявку. Окрім того, Яна не стала приховувати від шанувальників композицію, з якою збирається підкорити "Євробачення". Трек називається Boga ya...

"Пісня у нас про ті емоції, коли голова і серце відчувають абсолютно різне, а так хочеться вірити в хороше. Дякую людям які підказали, що в пісні для "Євробачення" повинні дотримуватися свої правила. Ну і звичайно ж вирішили залишити наші народні наспіви, адже мода приходить і йде, а є речі, які не змінюються. Я помітила це по тому, як реагували в Туреччині на наші народні пісні", - розповіла про композицію Соломко.

Зауважимо, що представити Україну на "Євробаченні" також хочуть дует "НЕАНГЕЛИ", співачки Тоня Матвієнко та  Анастасія Приходько.

Хто ж боротиметься за право поїхати від України на міжнародний конкурс стане відомо 31 січня. А ім'я представника від країни стане відомо 21 лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: