Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович шантажував Зеленського і погрожував закрити "Квартал-95"

Вперше за останні 10 років шоумен наважився розповісти правду.

Творець "Кварталу-95", відомий ведучий та шоумен Володимир Зеленський розповів, як екс-президент Віктор Янукович викликав його до себе в кабінет, аби обговорити майбутнє "Кварталу".

В інтерв'ю виданню "Обозреватель" Зеленський зізнався, що Янукович намагався тричі закрити "Квартал"

"У нас тричі була така розмова, вона тривала з тижня в тиждень... Я переживав дуже важкий життєвий момент, мені було складно психологічно. Я йому сказав: якщо потрібно закрити "Квартал", то це питання вже буде не до нас, а до преси. І я сподіваюся, що вони будуть нас відстоювати. На що він мені сказав: "Ні, це не правильно... закривати... ні, я передумав", - розповів Зеленський.

Він також поділився, що сказав тоді екс-президенту, що продовжуватиме робити так, як і раніше. І не тому, що "він такий герой, а тому що не розуміє, як робити інакше". Окрім президента, за Зеленським та його командою постійно наглядали різні державні відомства з самого початку діяльності "Кварталу"

"Говорили вони зі мною доти, поки "старший" не став викликати. Я мільйон разів звертався до преси: припиніть троллити те, що відбувається у "Вечірньому кварталі", адже є один нюанс: я в підсумку зустрічаюся з усіма цими людьми", - зауважив артист.

Нагадаємо, Зеленський назвав Януковича історією і закликав його мовчки піти. Шоумен закликав четвертого президента України правильно вчинити в ситуації, що наразі склалась в країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції