Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЯрмаК презентував кліп на дуже особисту композицію

Співак у новій відеороботі на пісню "Гни свою линию" торкнувся питань дискримінації та булінгу.

Українский реп-виконавець ЯрмаК презентував відеороботу на пісню "Гни свою линию", у якій головну роль зіграв призер олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

Про це музикант повідомив на своїй сторінці Facebook.

ПРЕМЬЕРА КЛИПА: YARMAK - Гни свою линию YARMAK: Для меня это особенная работа, так как еще 2 недели назад мы должны...

Опубликовано ЯрмаКом 17 марта 2018 г.

"Для мене це особлива робота, так як ще два тижні тому ми повинні були знімати кліп на зовсім іншу пісню. Але я наполіг на тому, що потрібно зробити відео саме на пісню "Гни свою лінію". Тому що вона особиста і кожна людина, яка піднімається вгору обов'язково стикається з труднощами і неприємностями. Це не пісня - це повчання, це рада, це мотивація", - написав виконавець.

Також ЯрмаК подякував чемпіону і просто чудовій людині Жану Беленюку, адже кліп - це історія темношкірого хлопчика, який незважаючи на труднощі став Чемпіоном Світу.

"Ідіть до вершини і не звертайте увагу на тих, хто знизу Вам щось кричить. Нічого не доводь дурням, просто – Гни свою линию", - закликав у своєму пості співак.

Нагадаємо, ТСН створила ексклюзивний подарунок для представників України на Паралімпіаді. До подарунку приєднався відомий репер ЯрмаК і написав текст для ролика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції