Перейти до змісту
Йде чи ні: Ілона Гвоздьова прокоментувала припинення своєї танцювальної кар’єри

Йде чи ні: Ілона Гвоздьова прокоментувала припинення своєї танцювальної кар’єри

Хореограф розповіла, чи дійсно назавжди покидає танцювальний паркет

Переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова, яка 1 квітня заявила про завершення кар’єри, вирішила особисто прокоментувати свій вибір.

Багато шанувальників здійняли шквал коментарів через те, що Ілона залишає улюблену справу після 26 років у танцювальній кар’єрі.

Чи дійсно назавжди покидає танцювальний паркет, Ілона Гвоздьова розповіла на своїй сторінці в Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений ilonagvozdeva (@ilonagvozdeva)

"Дорогі мої підписники, колеги, друзі. Мені дуже приємно, що ви так переживали з приводу мого поста 1 квітня, з приводу мого виходу з танцювальної кар'єри. Хочу ще раз усім сказати, що це був жарт, і мені дуже приємно, що стільки людей все-таки хочуть бачити мене сцені, і щоб я далі радувала вас своїми танцями. Тому, переконавшись вчергове, що це справа всього мого життя, і завдяки вам я, звичайно ж, буду продовжувати танцювати - і на сцені, і для себе, і в своїй студії. Тому я ще порадую вас своєю танцювальною енергією. Спасибі, я вас люблю", - заявила артистка.

Також у "Сніданку з 1+1" Ілона Гвоздьова зазначила, що вона ще буде брати участь у шоу "Танці з зірками". Також хореограф повідомила, що кине танцювальну професію лише тоді, коли вони з чоловіком запланують другу дитину.

Відео Чи дійсно танцівниця Ілона Гвоздьова завершує кар'єру - пряме включення

Несподіваний кінець кар'єри. Танцівниця та зірковий тренер проекту "Танці із зірками" Ілона Гвоздьова заявила, що іде з паркету. Про це вона написала у своєму інстаграмі першого квітня. Це здійняло шквал коментарів шанувальників хореографа. Люди не можуть повірити, що Ілона залишає улюблену справу після 26 років у професії. Що ж навело танцівницю на думку піти з кар'єри і чи дійсно вона це зробить, дізнаємось просто зараз у неї самої.  

Чи дійсно танцівниця Ілона Гвоздьова завершує кар'єру - пряме включення

"Заради сім’ї я готова залишити свою кар’єру", - повідомила зірка.

Нагадаємо, нещодавно Ілона Гвоздьова вирішила розповісти про своє особисте життя. Хореограф відверто розказала, як познайомилася зі своїм чоловіком.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин