"Йдіть нах*й!": творець "Чорного дзеркала" вилаяв тих, кому не сподобався епізод "Брандашмиг"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нова серія є інтерактивною і не всім це подобається.

Творець популярного серіалу "Чорне дзеркало" Чарлі Брукер грубо вилаяв глядачів, яким не сподобався новий інтерактивний епізод "Брандашмиг".

Нова серія дозволяє глядачам робити вибір сюжетної лінії і епізод має принаймні п'ять можливих завершень. Деяким шанувальникам серіалу це не сподобалося, пише Business Insider.

"Є деякі люди, які кажуть: "Я не хочу приймати рішень", "Я нічого з цього не хочу робити". Ну що ж, йдіть нах*й тоді. Зробіть щось інше!", - сказав Брукер в інтерв'ю виданню Huffington Post.

Брукер також прокоментував дискусію навколо того, чи є "Брандашмиг" грою, чи ні, і звернувся до тих, хто вважає епізод "занадто простим", як для гри.

"Ну, він вийшов не на ігровій платформі, а на Netflix. Я добре знаю, що таке комп'ютерна гра, дякую", – сказав він.

Новий епізод серіалу "Чорне дзеркало. Брандашмиг" вийшов на Netflix наприкінці грудня. Серія розповідає про програміста, який у 1984 році намагається зробити інтерактивну відеогру на основі роману під назвою "Брандашмиг". Але поволі герой починає втрачати зв'язок з реальністю.

Шанувальники серіалу та кінокритики неоднозначно відгукуються про "Брандашмиг", де частину рішень за головного героя мають приймати глядачі і від цього залежить, як далі розвиватимуться події. Серію активно обговорюють у ЗМІ та соціальних мережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції