Єгор Гордєєв пригадав, яким був у школі: "Спортивний ботан"

Єгор Гордєєв пригадав, яким був у школі: "Спортивний ботан"

Єгор Гордєєв пригадав, яким був у школі: "Спортивний ботан"

Фото: instagram.com/yegorgordeev

Телезірка розповів, що в дитинстві не любив багато спілкуватися.

Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв поділився, яким був у дитинстві.

Як виявилося, комунікабельний телезірка в шкільні часи був доволі замкнутим у собі. Про це знаменитість розповів у програмі "Світське життя".

Я дуже втомлювався після уроків від спілкування. Я міг просто піти на горище, там була стара школа в Києві, у мене був ключ, я йшов туди і сидів крадькома тихо. Поки в мене був час, я просто мовчки сидів, заспокоювався і йшов далі. Ну от такий я був.

пригадав Єгор

На ствердження ведучої Катерини Осадчої, що таких дітей в школі недолюблювали та називали заучками, Гордєєв підтвердив, що був ботаном.

Так, я був ботаном, але мене не гнобили. Я був спортивний, займався плаванням. Я просто був у собі. Булінгу не було, у нас взагалі в школі булінгу не було. У мене була маленька школа, всі одне одного поважали. Була така історія, що в 11 класі я дізнався, що у моєму класі навчається онучка тодішнього міністра освіти і високопоставного чиновника і чувак, мій однокласник, якому ми збирали гроші потайки, щоб придбати йому штани. І це один клас

поділився ведучий

Усі гуляння та молодяві розваги Гордєєв пізнав згодом, коли вступив до університету. Саме тоді майбутня зірка каналу "1+1" позбувся асоціальності.

Як Єгор Гордєєв став телеведучим

Як Єгор Гордєєв став телеведучим

Нагадаємо, раніше Єгор Гордєєв зізнався, що здивований, що його колеги Барбір та Шовкопляс досі не розлучилися. Також ведучий розповів про особисте життя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація