Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгор Гордєєв проспав перший ефір "Сніданку з 1+1" своєї нової співведучої

Ведучий згадав про форс-мажор, який стався під час першого прямого ефіру Нелі Шовкопляс.

Нова телепара Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс, які в осінньому сезоні приєдналися до команди ранкового шоу "Сніданок з 1+1", прикрасила обкладинку тижневика "АРТ-Мозаїка".

В інтерв’ю журналу ведучі розповіли про перший спільний ефір, гумор в кадрі, про важливість любові до себе та позбавлення від стереотипів.

Ведучі одразу знайшли спільну мову, а їхній тандем припав до душі багатьом телеглядачам. При цьому Єгор Гордєєв зізнався, що перший ефір Нелі Шовкопляс, який мали вести всі четверо телеведучих, він проспав:

"Напередодні я сильно захворів і, мабуть, організм вирішив, що мені вкрай необхідно відлежатися вдома, і ... Я вперше в житті проспав. Після 15 пропущених дзвінків за 5 хвилин до початку програми я нарешті почув телефон. На щастя, я недалеко живу. Прибіг о 7 ранку після випуску ТСН. Всі дико сміялися".

Єгор Гордєєв та Неля Шовклопяс_2
Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс

Своєю чергою, Неля, передчуваючи такий варіант розвитку подій, навіть обмірковувала варіанти виходу з ситуації:

"Я дуже хвилювалася, в голові крутилися різні думки, які форс-мажорні обставини можуть трапитися під час ефіру. Боялася, що раптом Єгор проспить. Думала, як тоді будемо розповідати, що він побіг за тортом, квітами на честь мого першого ефіру. Попри все, перший ефір минув чудово. Щойно увійшла в кадр, всі переживання зникли, ніби ми всі вже давно працюємо разом".

Крім того, в інтерв'ю "АРТ-мозаїці" Єгор та Неля поділилися своєю думкою про сучасні стандарти краси.

Єгор Гордєєв та Неля Шовклопяс_1
Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс

Телеведучі зазначили, що кожна людина сама для себе визначає стандарт, в якому їй комфортно, а краса людини, першою чергою, виходить з її душі.

Зазначимо, в новому телесезоні "Сніданок з 1+1" продовжує утримувати лідерські позиції телеперегляду в ранковому слоті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції