Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгор Гордєєв стане ведучим однієї з наймасштабніших міжнародних fashion-подій Європи

Ведучий "Сніданку 1+1" проведе перший Міжнародний конкурс молодих дизайнерів.

Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв, який нещодавно знявся у фотосесії Street Style та розказав про особисте, проведе одну з наймасштабніших міжнародних fashion-подій Європи.

15 липня у Києві відбудеться International Young Designers Contest. Місія цього заходу – створення платформи без кордонів, яка продемонструє талант молодих дизайнерів, різноманітність їхнього розуміння сучасної моди та надасть реальні можливості для успішної професійної інтеграції у міжнародний світ індустрії моди.

До Гордєєва на цьому заході як ведуча приєднається українська модель з світовим ім’ям Алла Костромічова.

Для Єгора Гордєєва запрошення стати ведучим масштабної fashion-події стало приємною несподіванкою.

"Конкурс молодих дизайнерів для мене, перш за все, соціальна історія. Це можливість презентувати починання українського бізнесу і смаку. Власне, розвивати ті цінності, які ми доносимо щоранку у "Сніданку з 1+1". Мій досвід роботи з fashion зовсім невеликий – я працював на подіумі лише декілька разів –  коли був ведучим ТСН і разом з колегами представляв колекцію молодих дизайнерів на щорічному українському тижні мод", - зауважив зірка каналу "1+1".

Єгор Гордєєв_1
прес-служба каналу "1+1"

У конкурсі візьмуть участь дизайнери з 9 країн: Грузії, Естонії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Усі вони – переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах.

"За цей рік ми створили важливий міжнародний проект, до якого вже залучили як партнерів та учасників представників з 8 європейських країн. Ми пишаємося тим, що Ukrainian Fashion Week, знаний багаторічною підтримкою молодих дизайнерів, запропонував свій досвід іншим країнам", – зазначила голова оргкомітету Конкурсу Ірина Данилевська.

Оцінювати роботи конкурсантів будуть визнані світові експерти: Liana Satenstein – головний редактор fashion-новин Vogue.com, Yu Masui – скаут LVMH Prize, відомий своїм знаковим стилем, Riccardo Terzo – стиліст та журналіст Vogue Italia; Giovanni Ottonelloпрофесор, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design, Adriano Batista та Jose Llamas – головні редактори іспанського журналу Fucking Young! Міжнародне журі визначить переможця, який отримає Ґрант на подальший розвиток свого бренду. Призовий фонд загалом становить 10 000 доларів.

Нагадаємо, раніше Єгор Гордєєв назвав головну рису дівчини, яка може завоювати його серце

Вибір редакції