Єгорова на коні: ведуча постала у фотосеті, а Мухарський поскаржився на її покровителів у суді

Шоумен оголосив деталі судової тяганини з екс-дружиною.

Актор та громадський діяч Антін Мухарський оприлюднив розгорнуту розповідь про стан справ у суді із колишньою дружиною.

Свій виклад "сухих фактів" він розпочав із фрази: "Мене реально вбивають".

За словами Антіна, Сніжана Єгорова має "впливових покровителей", про котрих йому розповідають у суді.

Саме завдяки ним, на думку артиста, відбувається затягування розгляду справ стосовно їхніх дітей. В результаті борги Мухарського зростають.

"Скажу одне – за три з половиною роки я так і не зміг дістатися в Оболонському суді до рішення першої інстанції з перегляду суми контракту. Судді знизують плечима і позаочі кажуть: "У вашої колишньої жінки дуже впливові покровителі. І вам кожен юрист скаже, що будь-яку справу можна затягнути на п'ять років, шість, сім... Скільки вистачить грошей і впливу", - стверджує Антін.

Антін Мухарський
facebook.com

Мухарський пригадав, що від жовтня 2013-го він добровільно взяв на себе зобов'язання виплачувати колишній дружині гроші на утримання трьох спільних дітей

"У розмірі 3000 долларів США, і подарувавши їм великий заміський будинок і 4-кімнатну квартиру. На той момент мав великий проект на телебаченні, весільну агенцію, купу концертів і корпоративів. В контракті було зазначено, що у разі зміни мого матеріального стану, суму можна переглянути. Прийшла революція, за нею - війна. Роботи нема. Я попросив на той час мою ще законну дружину, переглянути суму, зазначену в контракті. У відповідь вона за поданням приватного нотаріуса Мазарчук Н.В. виписала перший виконавчий лист, за ним другий, третій і понеслося... Окрім шаленої травлі в пресі і на ТБ, нищення моєї репутації, за півроку я мав штучний борг в 1 500 000 (мільйон пятсот тис. грн)", - пояснює актор.

Шоумен підкреслює, що вправно сплачує аліменти, був змушений продати автомобіль.

Антін Мухарський: МЕНЕ РЕАЛЬНО ВБИВАЮТЬ Це не істерика і не соплежуйство, а тільки сухі факти... В жовтні 2013 року я до...

Опубликовано Орестом Лютьим 5 сентября 2017 г.

"А сьогодні мені прийшла отака СМС-ка, де зазначено, що я, в рахунок погашення боргів, винен одному з банків 227 383 грн (двісті двадцять сім тисяч триста вісімдесят три гривні) в рамках порушеного проти мене виконавчого провадження. Мене елементарно позбавляють засобів легального заробітку, пересування по місту, плюс продовжують невпинну травлю на ТБ, позбавляють можливості бачитися з дітьми. Я реально загнаний в кут нашею наскрізь корумпованою, гнилою судовою системою, коли тобі кожен суддя, юрист і судовий виконавець в очі може сказати: "Вибачайте, у неї дуже впливові покровителі"", - підсумував Антін Мухарський.

Його колишня дружина Сніжана Єгорова постала у фотосесії для глянцю та також не змовчала про ситуацію у родині під час інтерв'ю.

Сніжана Єгорова у фотосесії з конем_1
Фото: Марина Головньова для Сlutch

"Говорячи про мою історію, я думаю, що вона не закінчиться ніколи. Це частина моєї біографії, частина мого професійного і людського досвіду. Найстрашніше для мене полягає в тому, що це робить близька людина, не усвідомлюючи, що він не тільки здійснює атаку на мене, а воює з власними дітьми", - впевнена телеведуча.

Сніжана Єгорова у фотосесії з конем_2
Фото: Марина Головньова для Сlutch
Єгорова знялася у фотосесії

"Малоприємна історія" змусила зірку переродитися та переосмислити багато речей.

Нагадаємо, нині Антін Мухарський одружений із Єлизаветою Бельською. Про зміну сімейного статусу зірка повідомив у липні.

Залиште свій коментар