Єгорова про Мухарського: Він думає виключно про задоволення своїх сексуальних потреб

Актриса розповіла, як у неї склалися стосунки після розлучення.

Телеведуча, акторка і багатодітна мама Сніжана Єгорова, яка в лютому розлучилася з Антоном Мухарським, розповіла, як у них склалися стосунки після розлучення.

За словами Сніжани, з колишнім чоловіком у неї, як і раніше, напружені стосунки. Зараз для Єгорової важливо відстояти права трьох спільних з Мухарським дітей у суді, пише Viva

"Я першопроходець в юридичному питанні. Намагаюся досліджувати наші закони. Недосконалі щодо дітей та їхніх прав. Ось я і намагаюся відновити справедливість. Мій досвід стане второваною дорогою для багатьох жінок. Вони почнуть розуміти, що у їхніх дітей є права, окремі від інтересів матері і батька. Я намагаюся закликати чоловіка до відповідальності за законом", - сказала ведуча.

Крім цього, Єгорова впевнена, що Мухарський "думає виключно про задоволення своїх сексуальних потреб"

"Батько трьох моїх молодших дітей вже зруйнував свій другий шлюб, щоб піти від відповідальності за їхнє майбутнє. Він не готовий приділяти їм час, водити їх на риболовлю, займатися їхніми дитячими проблемами, елементарно захищати і забезпечувати їхні дитячі потреби. А він думає виключно про задоволення своїх сексуальних потреб. Чому б і ні, якщо навколо повно свіжого м'яса!" - сказала ведуча.

Нагадаємо, Єгорова розповіла, як втратила дитину від Мухарського. Ведуча згадала страшну історію зі своєї біографії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: