Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгорова розповіла, як втратила дитину від Мухарського

Ведуча згадала страшну історію зі своєї біографії.

Телеведуча Сніжана Єгорова, яка офіційно розлучилася із Антоном Мухарським, відверто розповіла історію її стосунків із шоуменом.

За словами Єгорової, вона була знайома із Антоном з університетських часів. І тоді вона могла мати з ним стосунки, однак її зупинила одна ситуація.

"Приходив такий чудний, інтелігентний хлопчик. Завжди гарно одягнений. Він мене кликав на побачення. Ми гуляли містом, він мені читав вірші. І якось до мене зайшла його однокурсниця. Вона розповіла мені, що у нього серйозний роман із ще однією нашою однокурсницею. У них справа йде до весілля. У мене відвалилася щелепа. Я тоді подумала: "Як він так може"? – розповіла історію знайомства із Мухарським Єгорова в інтерв'ю Маші Єфросиніній.

Тоді Сніжана розірвала стосунки із Антоном. Однак доля їх звела через 12 років на знімальному майданчику стрічки Оксани Байрак. Там роман між двома знаменитостями знову розгорівся.

Коли Єгорова дізналася, що вагітна, то продовжувала працювати. Їй запропонували пікантні знімання із Фаготом. Дізнавшись про фотосесію Мухарський був дуже злий.

"Коли вийшла ця фотосесія і він про неї дізнався, він збожеволів. Він не просто написав інтерв'ю. Він з ним носився по всіх виданнях і пропонував її. Це була стаття, яку він сам написав", - згадала Єгорова.

Через переживання Сніжана тоді втратила дитину. Ведуча була на сьомому місяці вагітності.

Нагадаємо, декілька місяців тому Мухарський звинуватив Єгорову у вбивстві їхньої дитини. Шоумен пригадав дружині штучний аборт та спробу втопити сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції