Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єлизавета ІІ вирішила покарати батька Меган Маркл через його скандальне інтерв’ю

Томас Маркл обдурив довіру королеви.

Батько дружини принца Гаррі Томас Маркл, який нещодавно дав своє перше інтерв’ю у прямому ефірі, розлютив цим королеву Єлизавету ІІ.

Батько погодився дати телеінтерв'ю, в якому наговорив багато "зайвого", після якого Єлизавета заявила, що не бажає ні бачити, ні чути Томаса Маркла.

Чоловікові назавжди заборонений шлях на будь-який захід за участю його дочки або кого-небудь з членів королівської сім'ї.

А Томас так мріяв потрапити до палацу, бо навіть під час свого інтерв'ю Маркл, зокрема, поскаржився на те, що йому прикро було дивитися в телевізорі, як принц Чарльз проводив Меган до вівтаря.

Проте тепер він сам позбавив себе можливості побачити що-небудь пов'язане з темою королівського весілля. Хіба що він ризикне приїхати в Лондон як звичайний турист.

З'ясувалося, що найбільше королеву розлютив той факт, що Томас "продався", йому за даними ЗМІ заплатили 10 тисяч доларів за телеінтерв’ю.

Також членів королівської родини обурило те, що Томас наважився переказувати свої телефонні розмови зі своїм зятем принцом Гаррі.

Мало того, що він поширив чимало про особисті стосунки Меган і принца, так ще й дозволив собі обговорювати політичні погляди принца.

А недоречне одкровення щодо дітей новоствореного подружжя герцогів Сассекських остаточно вивело королеву з себе.

Нагадаємо, днями Меган Маркл у монохромному вбранні вперше відвідала легендарні королівські кінні перегони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції