Євген Кошовий на зніманнях "Слуги народу-2": Мій герой заговорить українською

У серіалі Кошовий грає роль міністра закордонних справ.

У Києві відбуваються знімання другого сезону серіалу "Слуга народу" студії "Квартал 95", який вийде на телеканалі "1+1" цієї осені.

Виконавець головної ролі, чесного президента Василя Голобородька, Володимир Зеленський розповів, що чекає на глядачів у другому сезоні:

"Там є пригоди, комедія, багато сатири, соціальні аспекти. Якщо перший сезон ми знімали тільки в Києві, то тут ви побачите багато яскравих місць України. Він набагато масштабніший", - зазначив актор.

Знімання серіалу "Слуга народу-2"_6
прес-служба каналу "1+1"

Відповідаючи на запитання, що б він зробив, якби став президентом в реальному житті, Володимир пожартував, що працював би менше, і додав:

"Якби я був президентом, то ми були б Швейцарією. Адже хороші президенти роблять так, щоб ми були Швейцарією, а погані - щоб вони були у Швейцарії, а може і далі".

Знімання серіалу "Слуга народу-2"_1
прес-служба каналу "1+1"

Євген Кошовий, який грає роль міністра закордонних справ, зізнався, що в новому сезоні його герой заговорить українською мовою:

"У деяких сценах Мухін розмовлятиме чистою українською мовою. Та й в житті я добре розмовляю українською".

Окрім того, актор відкрив таємницю, що чекає на його персонажа в нових серіях "Слуги народу":

"Буде саміт. Для цього мій персонаж повинен буде домовитися з усіма країнами Європи. Звичайно, станеться казус. Але що саме трапиться, я вам поки не скажу", - розповів Євген.

У нових 24 серіях "Слуги народу-2" продовжиться боротьба чесної команди Василя Голобородька, вчителя історії, який волею долі став президентом, і олігархів. У президентській команді з'явиться новий радник, а телеглядачі ближче познайомляться з родиною Василя Петровича - його батьками (Наталія Сумська і Віктор Сарайкін) і сестрою (Катерина Кістень).

Знімання серіалу "Слуга народу-2"_5
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, в нових серіях на телеглядачів чекають кілька ліній кохання. Крім подій, викладених в повнометражному фільмі "Слуга народу", в серіалі покажуть попередні пригоди президента і колишнього прем'єр-міністра, а також - продовження цієї історії. Також в серіалі буде порушена актуальна тема безвізу.

Нові серії улюбленого глядачами комедійного політичного серіалу "Слуга народу" можна буде побачити на "1+1" цієї осені.

Залиште свій коментар