Євген Кошовий показався юнаком з русявим волоссям та привітав себе із 20-річчям голомозості

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
6545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євген Кошовий показався юнаком з русявим волоссям та привітав себе із 20-річчям голомозості

Фото: Студія "Квартал 95"

Гуморист порівняв свої зачіски 20 років тому і зараз.

Художній керівник "Вечірнього Кварталу" та актор Студії "Квартал 95" Євген Кошовий відомий не лише своїм талантом, а й фірмовою зачіскою.

Виявляється, артист запам’ятав ще й дату, коли позбувся волосся. Так, 25 травня 2001 року зірка поголив голову. З цієї нагоди Євген порівняв свої зачіски 20 років тому і зараз та привітав себе із річницею голомозості.

На колажі, яким Кошовий поділився в Instagram-stories, комік показав себе 18-річного з русявим волоссям, одягнений у модну на той час футболку. На другому ж сучасному знімку знаменитість позував у чорному костюмі.

Фото: instagram.com/evgenii.koshevoi

"2001-го на моїй голові воно ще було до 25 травня. Сьогодні рівно 20 років моїй зручній причі. З днем народження, голомозість", - пожартував шоумен.

Зауважимо, минулого року зірка Студії "Квартал 95" відростив волосся та вуса і показав, який має вигляд. Втім, за 10 днів Кошовий знову повернув свою звичну зачіску.

Нагадаємо, у квітні Євген Кошовий відсвяткував 38-річчя. Так, Юрій Ткач вирішив презентувати шефові те ж саме, що і Кошовий подарував йому на день народження.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація