Євгенія Власова вперше після операції розповіла про свою хворобу: З десяти один виживає

Євгенія Власова вперше після операції розповіла про свою хворобу: З десяти один виживає

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євгенія Власова вперше після операції розповіла про свою хворобу: З десяти один виживає

Артистка почуває себе краще.

Українська співачка Євгенія Власова, яка два місяці тому потрапила в реанімацію, вперше після пережитого розповіла в інтерв'ю з Катериною Осадчою для "Світського життя", як це з нею трапилося і що їй допомогло впоратися з усіма випробуваннями долі.

Артистку виписали з лікарні, і вона проходить реабілітацію після операції вдома. Євгенія зазначила, що почуває себе вже краще і впевненіше. У студію програми вона прийшла в короткій чорній сукні з квітковим принтом і в туфлях на підборах. Виглядала Власова добре.

Фото: instagram.com/svitsketv

Співачка розповіла, що їй приходило багато повідомлень від людей, які писали, що завдяки їй вони або їхні родичі піднялися на ноги.

"Чомусь для людей я стала якоюсь надією і мене почали називати "Вітер надії", хоча цю пісню я не дуже любила, тому що я написала її в такі депресивні свої періоди", - сказала Власова.

Євгенія розповіла, що до того, що трапилося з нею два місяці тому, вона була не готова.

"Ситуація 8 років тому (тоді співачка боролася з онкологією, - прим. ред.) мене не так вибила, як ця. Тоді я була трішки готова. Тому що це була призначена операція, це був призначений день. А тут абсолютно несподівано", - поділилася з Катею Осадчою Євгенія.

В той день Власова була в спортзалі: вона бігала, танцювала. За її словами, їй було не дуже добре, вона відчувала "щось дивне", але все-таки займатися пішла.

"Після того, коли я опритомніла після операції, я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Чому стільки кіпішу? І через якийсь час хірург мені говорить: "З десяти один виживає"", - сказала Євгенія.

Власова зазначила, що веде здоровий спосіб життя і не робить нікому нічого поганого, тому не розуміє, чому це з нею трапилося.

"Якесь таке непевне відчуття внутрішнє, але крізь нього потрібно йти", - додала артистка.

Євгенія Власова розповіла про боротьбу з онкологією та особисте життя

Євгенія Власова розповіла про боротьбу з онкологією та особисте життя

Ще Євгенія сказала, що не могла сама надіти взуття. "Я тягнулася через біль, але якщо затриматися, то ви уявляєте, що це може бути?", - сказала співачка.

Також Власова розповіла, хто з зірок їй фінансово допоміг. Співачка зізналася, що одними з перших були Костянтин Меладзе, Світлана Лобода, Андрій Данилко та Віктор Павлік.

Крім того, їй допомагало багато людей, хто чим міг. Приміром, її консьєржки не захотіли брати з неї гроші за місяць оплати.

Наразі Евгнія проходить реабілітацію: "Зараз я спілкуюся з психологом багато. А фізично мені не дозволяють ні прес качати, нічого не можна".

А на питання, чи було в цей час у Власової чоловіче плече поруч, вона розповіла: "Я дуже багато говорю з Всесвітом, я навіть купила якісь чоловічі атрибути, щоб себе навчити знову заново захотіти поруч бачити чоловіка. І я відразу кажу: "У мене все нормально, я люблю чоловіків. Я купила чашку, тапочки. Кажу: "Всесвіт, ти бачиш я типу вже готуюся, давай вже".

Після цього в оточенні Євгенії з'явилося 5 чоловіків. "І у мене був запит такий: мені дуже хочеться ще дітей, і я хочу, щоб мій чоловік був дитиною, маленьким хлопчиком. І у всіх у них маленькі діти, всі вони розлучені. Ніби як вродливі: один популярний чоловік у нашій країні, інший суддя, один творча людина ... ", - зізналася артистка.

Але в той час, коли Власова потрапила в реанімацію, цих чоловіків поруч не було. "В екстремальній ситуації їх не було", - сказала Євгенія.

Нагадаємо, Євгенія Власова, яка вісім років тому після важкої операції, пов'язаної з онкологічною хворобою, надовго зникла з великої сцени, в кінці листопада знову опинилася в лікарні. Причиною стали наслідки хірургічного втручання і хіміотерапіі. Два місяці тому їй зробили чотири складні операції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація