Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила до реанімації: У цей вечір я займалася спортом

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила до реанімації: У цей вечір я займалася спортом

Наприкінці листопада співачка перенесла важку операцію.

Українська співачка Євгенія Власова, яка наприкінці листопада потрапила до реанімації, вперше після операції прокоментувала цю подію.

Так, артистка вийшла до прямого ефіру у Instagram, під час якого розповіла шанувальникам, як наразі почувається та що з нею сталося.

За словами Власової, зараз все більш менш нормально. Про те, що відбувається у її житті, артистка говорить, що це певні уроки, які вона має засвоїти.

"Як я почуваюся? Як людина, яка завжди командувала своїм життям, а тепер розуміє, що хтось командує моїм життям. Я гадала, що вести здоровий спосіб життя, пити воду, не курити, гуляти, не спілкуватися з поганими людьми… Я думала, цього достатьно, щоб уникнути якихось моментів у житті, очистити своє поле. Я вважала, цього достатньо. Ці події, я впевнена, не просто так відбуваються", - сказала Євгенія.

Фото: instagram.com/eygeniavlasova

Зірка пригадала, що у той день, коли потрапила до реанімації, вона займалася спортом, потім танцювала, а ближче до вечора їй стало зле.

"Цього вечора я займалася спортом, хоча мені було зле. Потім танцювала і ввечері я вже опинилася на операційному столі. Це дуже неочікувано. Це вдруге у житті, коли я була готова рванути до професії. Вперше було, коли я розлучилася. Перебісилася. Це 8 років тому було. І от зараз, коли, здавалося, відпочила від своїх моментів, зібралася на сцену і знову якесь випробовування", - поділилася Власова.

Також на думку виконавиці, вона сама у своє життя накликала нещастя.

"Я впевнена, що людина налаштовує себе на певний енергетичний ритм. Можливо, я сама привернула це в своє життя. Я люблю сама брати відповідальність за своє життя, хтось сказав би, що бог покарав, або зурочили. Вважаю, якщо це сталося, то мало бути так. Це не лише моє випробовування, але і для тих, хто мене любить", - розговорилася артистка.

Фото: instagram.com/eygeniavlasova

Нагадаємо, що українська співачка Євгенія Власова, яка після важкої операції вісім років тому, пов'язаної з онкологічною хворобою, надовго зникла з великої сцени, наприкінці листопада знову опинилася в лікарні. Тоді їй зробили чотири операції. Власова знову опинилася в лікарні через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії.

Наступна публікація