Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2018": учасник першого нацвідбору CONSTANTINE заспівав на бек-вокалі в номері ILLARIA

Співачка представила свою авторську пісню "Сила".

Сьогодні за право представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2018" боролася співачка ILLARIA.

У другому півфіналі нацвідбору на музичне змагання артистка виступила з авторською піснею "Сила". Куплети композиції написані англійською, а от приспів пролунав – українською.

На сцені ILLARIA влаштувала неймовірний перформанс, у якому було присутньо багато українського символізму.

Цікаво також, що у бек-вокалі виконавиці, окрім інших, був присутній учасник першого півфіналу нацвідбору CONSTANTINE. Проте сама ILLARIA наголосила, що для неї вони не бек-вокалісти, а люди, які її підтримують. А CONSTANTINE виконавиця назвала своїм ментальним братом.

ILLARIA на нацвідборі "Євробачення-2018"_2

Попри гарний номер та потужний голос ILLARIA, журі нацвідбору одноголосно зауважили, що виступ артистки не тягне на "Євробачення".

"Я пам’ятаю вас з минулого року. Я слухаю, для мене це дуже все органічно. Це абсолютно ваша територія. Для мене це, чесно, день України на "Слов’янському базарі", коли ця етника має місце, на якихось моментах я сумував. При чому, я розумію, що це добре, ви несете культуру України, але це не "Євробачення", - сказав Андрій Данилко.

ILLARIA на нацвідборі "Євробачення-2018"_1

"Ти дуже досвідчена співачка. І більше за всіх ти сьогодні показала, як треба з першої секунди, от коли починається пісня. Мені дуже сподобалося, але я так само не впевнена. Дуже багато етніки є на "Євробаченні". Можливо, мені не вистачило хуків в приспіві", - сказала Джамала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції