Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2017": на міні-фільм про життя Вєрки Сердючки витратили більше півтора мільйона гривень

"Євробачення-2017": на міні-фільм про життя Вєрки Сердючки витратили більше півтора мільйона гривень

За даними ЗМІ телеканал UA:Перший вирізав із трансляції це відео.

Під час першого півфіналу "Євробачення-2017" у трансляції від Youtube-каналу Eurovision Song Contest показали міні-фільм про дитинство та життя зірки конкурсу "Євробачення-2007" - Вєрки Сердючки.

Це відео, за даними ЗМІ та юзерів, не показали в ефірі UA:Перший: у цей момент тривала рекламна пауза. При цьому, в онлайн-трансляції відео про Вєрку показали, але наразі вона недоступна.

Таким чином, подивитися міні-фільм із Сєрдючкою можна лише у трансляції на офіційному каналі пісенного конкурсу в Youtube.

За даними із сайту публічних закупівель Рrozorro, очікувана вартість послуги зі створення аудіовізуальних творів (виробництво короткометражного фільму "Євробачення з Вєркою Сердючкою" склала 1 800 000 гривень.

Міні-фільм про Сердючку_1
YouTube
Скріншот із фільма про Сердючку

Під час цього етапу конкурсу ведучі зазначили, що Вєрку Сердючку глядачі побачать у другому півфіналі – 11-го травня. При цьому, незрозуміло: йшлося про ролик або виступ артистки.

Нагадаємо, внаслідок першого півфіналу "Євробачення-2017" визначилася перша десятка фіналістів. Вони разом із представниками країн "Великої п'ятірки", гуртом O.Torvald (як конкурсантами від держави-господині музичної першості) та переможцями другого півфіналу поборються за перемогу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції