Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2018": Yurcash в образі Ісуса заспівав на сцені нацвідбору у гучномовець

Гурт виступив на нацвідборі з треком Stop killing Love.

Щойно на сцені другого півфіналу нацвідбору на "Євробачення-2018" виступив старожил українського шоу-бізнесу Yurcash (екс-Юрко Юрченко – прим.ред.)

Yurcash заспівав композицію Stop killing Love. Виконавець з’явився на сцені в образі Ісуса, а його стійка для мікрофону була обвита тереном.

Yurcash на нацвідборі на "Євробачення-2018"_2

Yurcash на нацвідборі на "Євробачення-2018"_1

Судді нацвідбору Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов одноголосно зауважили, що не впевнені у тому, що бачать Yurcash у фіналі нацвідбору.

"Одразу видно, що це професіонал, він вийшов всіх полаштував. Ця форма для мене, це як рок-опера, мюзикл. Я не впевнений, що це може бути на "Євробаченні". Ти намагаєшся змінювати формат. Якщо брати, приміром, гурт Лорді. Все одно там був якийсь прикол. "Євробачення" це розважальна штука. Або от Сальвадор Собрал – це співучасть. Мені це дуже подобається ,але я не впевнений, що саме ця форма може бути на "Євробаченні", - сказав Данилко.

Yurcash на нацвідборі на "Євробачення-2018"_3

"Я дійсно побувала на мюзиклі "Ісус рок-зірка". Я побачила тебе супергероєм. Я не впевнена, що публіка готова сприйняти таку сповідь. Я не бачу цю пісню на "Євробаченні", - підтримала колегу Джамала.

"Спочатку у мене був страх. Для "Євробачення" небезпечно та ризиковано. Це відштовхує", - резюмував Євген Філатов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції