Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2019": перед фіналом у букмекерів змінилися фаворити конкурсу

Однак на першому місці, як і раніше, тримається представник з Нідерландів.

Вчора, 16 травня, у Тель-Авіві, Ізраїль, відбувся другий півфінал 64-го пісенного конкурсу "Євробачення-2019", після якого стали відомі імена всіх фіналістів міжнародної музичної першості.

Так, у фіналі за право отримати перемогу поборються представники з 26 країн-учасниць, 20 з яких вже продемонстрували свої номери у двох півфіналах.

Саме після виступів досить кардинально змінилася картина фаворитів за даними букмекерів.

Так за інформацією на сайті Eurovisionworld, головним фаворитом "Євробачення 2019", як і раніше, залишився представник з Нідерландів Дункан Лоуренс, який, завдяки своєму чуттєвому виступу, відірвався від конкурентів на недосяжну відстань. Перед початком конкурсу ймовірність його перемоги оцінювалася в 21%, тепер він має 43%, з різницею від другої сходинки у 31 пункт.

євробачення - 2019, букмекери
eurovisionworld.com

Так, на другу сходинку з дев'ятої, після свого космічного номеру у першому півфіналі, піднялася представниця з Австралії Кейт Міллер-Гайдке. Вона посунула на третю позицію шведа Джона Люндвіка.

А от учасник з Росії Сергій Лазарєв з ймовірного четвертого місця після свого виступу опинився на шостій сходинці рейтингу ймовірних переможців, пропустивши вперед представників з Азербайджану та Швейцарії.

Цікаво, що андрогін з Франції Білал Хассані, який виступить вперше тільки у фіналі, опустився з третьої на дев'яту сходинку рейтингу букмекерів. 

Нагадаємо, що фінал "Євробачення-2019" відбудеться 18 травня, і він обіцяє бути неймовірним, оскільки організатори конкурсу анонсували вситупи таких зірок як Мадонна, Вєрка Сердючка, Кончіта Вурст та інших учасників конкурсу інших років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції