Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2019": запальні "джазетки" Freedom jazz весело відкрили фінал нацвідбору

Вже сьогодні стане відоме ім'я представника України на міжнародному конкурсі.

Щойно у Києві розпочався фінал національного відбору на "Євробачення-2019", за перебігом подій якого ви можете стежити в онлайн-трансляції.

Першими на сцену вийшли запальні "джазетки", як вони самі себе називають, гурт Freedom jazz з веселою піснею Cupidon. Артистки одразу задали гарний настрій і закохали у себе суддів. Дівчата, цього разу змінили постановку. І на сцені з'явилися у яскраво-червоних сукнях.

Freedom jazz у фіналі нацвідбору Євробачення-2019_2

У ведучого Сергія Притули виникло запитання, пропадає основна фішка номеру – одна з артисток вагітна і до травня, початку конкурсу, вона народить.

"Над фішкою активно працюємо. Нас в колективі 10, у купідона непочатий край роботи", - віджартувалися дівчата.

Члену журі Джамалі дуже сподобалося, як Freedom jazz співали наживо. Андрію Данилко здалося, що пісня більш слабкіша у порівнянні з номером. За словами члена жюрі, йому виступ дівчат у півфіналі сподобався більше, ніж у фіналі. Євген Філатов зауважив, що виступ і музика Freedom jazz - є ретроспективою і висловив побоювання, що молодь може не оцінити номер артисток.

Freedom jazz у фіналі нацвідбору Євробачення-2019_3

Зауважимо, що сьогодні за честь представляти Україну на міжнародній музичній першості змагаються Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA, ANNA MARIA.

Нагадаємо, що цьогоріч міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться у Тель-Авіві, Ізраїль. Вже відомо, в якому півфіналі музичної першості виступатиме представник від України. Зауважимо, що півфінали конкурсу відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції