"Євробачення-2020": стало відомо ім'я другого судді нацвідбору конкурсу

"Євробачення-2020": стало відомо ім'я другого судді нацвідбору конкурсу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2020": стало відомо ім'я другого судді нацвідбору конкурсу

instagram.com/tina_karol

До Андрія Данилка приєднається Тіна Кароль.

UA: Суспільне мовлення та телеканал СТБ оголосили ім'я другого члена журі, який оцінюватиме конкурсантів Національного відбору на "Євробачення-2020". У лютому місце за суддівським столом поруч з Андрієм Данилком займе народна артистка України Тіна Кароль.

2006 року Тіна Кароль представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення, який проходив в Афінах, де посіла 7 місце. Також співачка була відзначена багатьма державними та церковними нагородами (за вагомий внесок у розвиток культури й мистецтва України та за свою благодійну діяльність), а також отримала майже 20 музичних і телевізійних премій, серед яких M1 MUSIC AWARDS, YUNA, "Телетріумф".

"Я рада стати членом журі національного відбору конкурсу "Євробачення», бути частиною великої команди історичної події. Усім своїм досвідом і знаннями готова підтримати конкурсантів і відкрити нові горизонти його таланту. Ми обираємо того, хто представлятиме країну, але не треба забувати, що потім артист до неї повертається. Завдання артиста — гідно виступити на конкурсі, а після — стати справжньою зіркою у своїй країні. "Євробачення" — дуже складний механізм, і я виступаю за те, щоб не ускладнювати життя тим, хто туди їде, завищеними очікуваннями перемоги. У всьому й завжди потрібно прагнути перемогти, але не варто нікого бичувати, якщо результат інший.
Однозначно ми співоча нація, уміємо створювати музику світового рівня. Я точно проти того, щоб ставити перед творчими людьми спортивні нормативи й стирати їхню особистість бажанням золотої медалі. У підсумку довгого творчого шляху завжди перемагає музика. Разом ми пишемо історію вже сьогодні", — прокоментувала співачка.

Нагадаємо, що музичним продюсером Національного відбору вчергове стане Руслан Квінта, креативною продюсеркою — Наталія Франчук, ведучим прямих ефірів — Сергій Притула. Прямі ефіри Національного відбору-2020 відбудуться 8, 15 лютого (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ. 

Наступна публікація