"Євробачення-2020": стало відомо ім'я першого судді нацвідбору конкурсу

"Євробачення-2020": стало відомо ім'я першого судді нацвідбору конкурсу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2020": стало відомо ім'я першого судді нацвідбору конкурсу

Вже п'ятий рік поспіль учасників нацвідбору судитиме Андрій Данилко.

UA: Суспільне мовлення та телеканал СТБ оголосили ім'я першого члена журі Національного відбору на "Євробачення-2020", який цьогоріч відбувається за новими правилами.

Так, вже вп'яте суддівське крісло займе народний артист України й незмінний спаринг-партнер Сергія Притули — Андрій Данилко.

"Ось уже п'ятий рік у кріслі журі, але мої критерії відбору не змінюються: головне, щоб країна була яскраво й конкурентно представлена на "Євробаченні". Я сподіваюся, цього року й глядачі, і журі оберуть гідного представника від України. Інакше - навіщо це все?" - заявив Данилко.

Однак, хто займе ще два суддівських крісла поруч з Андрієм - стане відомо зовсім скоро.

Зауважимо, що музичним продюсером Національного відбору вчергове стане Руслан Квінта, креативною продюсеркою — Наталія Франчук, ведучим прямих ефірів — Сергій Притула. Прямі ефіри Національного відбору-2020 відбудуться 8, 15 лютого (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, 65-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди.

Наступна публікація