"Євробачення-2021": найяскравіші виступи учасників першого півфіналу у фото

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": найяскравіші виступи учасників першого півфіналу у фото

TIX / Associated Press

До фіналу конкурсу пройшло 10 учасників.

У Роттердамі відбувся перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2021".

За його підсумками з 16 учасників до фіналу, який відбудеться 22 травня, пройшло 10 конкурсантів.

Так, у гранд-фіналі музичної першості візьмуть участь представники Литви, Росії, Швеції, Кіпру, Норвегії, Бельгії, Ізраїлю, Азербайджану, України та Мальти.

Читайте також: "Євробачення-2021": виступи першої десятки фіналістів конкурсу

Пропонуємо ваші увазі фотопідбірку, як минув перший півфінал конкурсу. Зокрема, запам'яталися своїм номером литовці, гурт The Roop. Із танцювальною піснею Discoteque колектив у жовтих вбраннях одразу підняв настрій глядачам "Євробачення".

The Roop / Associated Press

Цікавим був виступ представниці Росії Manizha, номер якої розпочався з того, що артистка з'явилася на сцені у пишній сукні-інсталяції.

Manizha / Associated Press

Учасниця від Кіпру Elena Tsagrinou дивувала глядачів відвертими танцями у сексі-сукні.

Elena Tsagrinou / Associated Press

Також відрізнилася вбранням солістка легендарного гурту Hooverphonic Гайке Арнарт, яка виступала у чорній мінісукні та ботфротах.

Hooverphonic / Associated Press

Представниця Мальти, співачка Destiny запалювала сцену "Євробачення-2021" у сукні-дощику та блискучих ботфортах. І підкорила глядачів сміливістю та драйвовою піснею.

Destiny / Associated Press

Відрізнився видовищним виступом й представник Норвегії TIX. Артист представив номер, у якому постав в образі ангела, а довколо нього бігали чорти, до яких він був прив'язаний ланцюгами.

TIX / Associated Press

Окрім того, звабливими номерами дивували й конкурсантки від Азербайджану та Хорватії, їхні виступи ви можете подивитися тут.

Нагадаємо, що перший півфінал конкурсу "Євробачення-2021" минув з певними нововведеннями в умовах пандемії коронавірусу. Так, була дотримана соціальна дистанція у 1,5 метра. До Ahoy Arena було допущено не більше трьох із половиною тисяч глядачів. Так, зрештою концертна зала в Роттердамі була заповнена всього лиш на одну п'яту. Щоб потрапити на конкурс, окрім квитка, треба було мати ще й негативний результат тесту на ковід.

Наступна публікація