"Євробачення-2021": переможця конкурсу запідозрили у вживанні наркотиків

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": переможця конкурсу запідозрили у вживанні наркотиків

Associated Press

У Мережі з'явилося відео, на якому фронтмен гурту Maneskin нібито нюхає кокаїн.

Вчора у Роттердамі відгрімів грандфінал конкурсу "Євробачення-2021", у якому перемогу отримав італійський рок-курт Måneskin. 

Проте під час оголошення результатів, фронтмена гурту Давид Даміано помітили, в той час як він схилився над столом і характерно склав руки, ніби щось нюхаючи. 

Епізод потрапив на камеру і відео вже розлетілося Мережею.

Під час пресконференції журналісти поквапилися з'ясувати, що робив Давид, коли нахилився до столу, чи вживав наркотики. Запитання музиканта дуже образило і він попросив більше не говорити подібних речей. Також він пояснив, що його колега "просто розбив келих".

Пізніше гурт у своїй Insgaram-Stories опублікував допис, в якому заявив, що вони проти наркотиків і взагалі "Рок-н-рол ніколи не помре".

instagram.com/maneskinofficial

"Ми дійсно вражені тим, що деякі люди говорять про те, що Даміано вживає наркотики. Ми ніколи не вживали кокаїн. Ми готові зробити тест, тому що нам нема чого приховувати. Ми тут, щоб грати нашу музику, і ми так раді нашій перемозі на "Євробаченні" і ми хочемо подякувати всім за підтримку. Рок-н-рол ніколи не помре", - зауважили музиканти.

Нагадаємо, що рокери з Риму отримали перемогу, завдяки голосуванню глядачів отримавши від них найбільшу кількість балів, які і привели їх до перемоги.

Примітно, що представники України також опинилися у п'ятірці лідерів, посівши п'яте місце також завдяки голосуванню глядачів.

А от як минув гранд-фінал конкурсу "Євробачення" можна дізнатися із нашого матеріалу.

Наступна публікація