"Євробачення-2021": перша репетиція Go_A захопила іноземних фанатів конкурсу

"Євробачення-2021": перша репетиція Go_A захопила іноземних фанатів конкурсу

"Євробачення-2021": перша репетиція Go_A захопила іноземних фанатів конкурсу

instagram.com/go_a_band

Конкурсанти виступили на сцені Ahoy Arena.

Представник України на конкурсі "Євробачення-2021" гурт Go_A, який днями приїхав до Роттердама, провів першу репетицію на сцені Ahoy Arena.

На офіційній сторінці конкурсу на YouTube з’явився фрагмент виступу учасників. Так, солістка колективу Катерина Павленко постала у шкіряному топі, довгій спідниці та зеленій шубі. Виконавиця потужно заспівала трек "ШУМ", остаточну версію якого опублікували нещодавно. На сцені також були музиканти та танцівники у білих костюмах.

Іноземні глядачі були приголомшені виступом. Зокрема, своє захоплення нашими учасниками висловили мешканці Греції, Азербайджану та Туреччини.

  • Я люблю Україну за те, що внесла різноманітність на конкурс. Яка приголомшлива пісня і виступ
  • Це неймовірно! 12 балів від Греції
  • Мені дуже подобається
  • Нарешті щось цікаве! Туреччина бажає успіхів Україні

Зауважимо, раніше з'явилося відео першої репетиції представниці Росії у величезній сукні. Manizha виступить на конкурсі з піснею Russian Woman російською мовою.

Нагадаємо, конкурс "Євробачення-2021" відбуватиметься з обмеженою кількістю глядачів у залі від 18 до 22 травня. Проте організатори заходу відмовились від традиційного формату проведення конкурсу і опублікували протокол, за яким все відбуватиметься в умовах карантину.