"Євробачення-2021": солістці Go_A стало зле, вона здала тест на COVID-19

Дата публікації
Перегляди
6439
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": солістці Go_A стало зле, вона здала тест на COVID-19

Фото: instagram.com/go_a_band

Репетиція відбудеться без Катерини Павленко.

Щойно стало відомо про те, що солістці гурту Go_A Катерині Павленко стало зле перед репетицією номеру для "Євробачення-2021".

Про це йдеться на офіційній сторінці пісенного конкурсу "Євробачення" в Україні в Instagram. Катерина здала тест на коронавірус і наразі чекає на його результат. Сьогодні, 12 травня, мала відбутися друга репетиція номеру представників від України на "Євробаченні". І вона таки відбудеться, щоправда, без Катерини.

"Катерина Павленко трохи нездужає, тому друга репетиція відбудеться без солістки гурту Go_A. Тож згідно з протоколом охорони здоров'я вона зробила тест на ПЛР і зараз відпочиває. Тим часом ми чекаємо на результат тесту. Як тільки ми його отримаємо, повернемося до репетицій повним ходом", - сказано у повідомленні.

Фото: instagram.com/suspilne.eurovision

Нагадаємо, що чотири дні тому відбулася перша репетиція гурту Go_A на сцені Ahoy Arena у Роттердамі, де вже 18, 20 і 22 травня відбудеться міжнародний пісенний конкурс "Євробачення". Україна має виступити у першому півфіналі – 18 травня.

Зазначимо, що після першої репетиції Україна потрапила до десятки претендентів на перемогу. Букмекери змінили прогноз щодо гурту Go_A.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробачення 2021
Дата публікації
Перегляди
6439
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація