"Євробачення-2021": солістка Go_A Катерина Павленко розповіла, якою бачить нову пісню

"Євробачення-2021": солістка Go_A Катерина Павленко розповіла, якою бачить нову пісню

Виконавиця зазначила, що пісню "Соловей" гурт записав за два тижні.

Солістка українського гурту Go_A Катерина Павленко розповіла, якою бачить нову пісню для "Євробачення-2021".

Так, колектив мав представляти Україну на "Євробаченні-2020" у Роттердамі. Конкурс перенесли на наступний рік, зберегли склад артистів, які мали виступати цього року, але зауважили, що пісня має бути нова. Зі свого боку, Катерина Павленко розповіла, про що писатимуть новий трек, йдеться  "Світському житті".

Пісню "Соловей" ми написали за два тижні. Тому, мені здається, зараз головне відчути, про що думає світ, що цікаво людям і згенерувати якусь класну пісню, яка зрезонує велику кількість людей. Ми зараз прислухаємося та придивляємося.
розповіла солістка гурту

Відео Солістка гурту Go-A розказала, як вони зробили кавер на пісню Вєрки Сердючки

Гурт Go-A з піснею "Соловей" цього року мав представити Україну на Євробаченні в Роттердамі, але у зв’язку з пандемією має ще цілий рік для підготовки до пісенного конкурсу. Катерина Павленко розповіла, яку пісню вони з гуртом хочуть підготувати на наступний рік Євробачення. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Солістка гурту Go-A розказала, як вони зробили кавер на пісню Вєрки Сердючки

Зауважимо, раніше солістка гурту Go_A Катерина Павленко пригадала, як придумала фірмовий рух для конкурсної пісні "Соловей". Артистка навіть хотіла просити допомоги у соліста гурту "Агонь".

Нагадаємо, міжнародний музичний конкурс "Євробачення-2020" мав відбутися у нідерландському місті Роттердам. Втім, через коронавірус 18 березня організатори "Євробачення" скасували пісенний конкурс та натомість влаштували онлайн-концерти.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів